Arkadaş kalalım diyor ama...Sizce ne yapmak istiyor? Bu size ilk sorum :)

Arkadaşımın sevdiği bi çocuk var ilk başta araya başkalarını sokarak onu sevdiğini bildirdi. Daha sonra kendileri konuştular fakat ama bi birliktelikten hiç bahsedilmedi. Az önce de arkadaşıma "arkadaş olalım bu konuyu kapatalım ve bi daha hiç açmayalım" demiş. Sizce ne yapmak istiyo? Sevmiyosa uzak durması gerek değil mi? Elde mi tutmaya çalışıyo benim arkadaşımı :( ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir birliktelikten hiç bahsedilmemiş olması ve "arkadaş olalım bu aşk konusunu kapatalım ve bir daha açmayalım" demesi bence son derece açık. Erkek sevgili olmayı düşünmüyor. Elde tutmak istediğini düşünmüyorum ben. Kötü niyetli bir delikanlı olsa, kesinlikle sevgili olarak en azından bir süre takılırdı. Bana göre iyi bir delikanlı bu arkadaşınız ve stepne olarak arkadaşını elde tutmak gibi bir niyeti yok..

Sevmiyorsa neden uzak dursun ki? Arkadaş olarak görüşmek istiyordur. Nefret ediyorsa uzak durur ki eğer hikayeyi tam olarak anladı isem delikanlı "seni sevmiyorum" diye bir söz kullanmamış.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Denemek istememiş ve açıkça belirtmiş. Ama elinde tutmak da istediğini sanmıyorum. Sadece tek yapması gerekeni yapmamış. Eğer bir kişi senden hoşlanıyor ve birliktelik istiyorsa ve sen de istekli gönüllü değilsen o kişiye ümit vermemek üzmemek için ondan uzaklaşman görüşmemen daha insaflıcadır. Bu şekilde davransa sana puanım 10 delikanlı derdim ona, yine de arkadaşın bir şey beklemesin olabildiğince uzak dursun...

0|0
    0|0
  • fuck budyy kültürü arada bi yatarım sevişirim mantığı bunu hala anlamıyorsanız sizde var bi sorun derim

0|0
    0|0
  • sessizce uzak durmak çok kaba bir hareket, en uygun dille birlikte olmak istemediğini bildirmiş, daha ne yapsın

0|0
    0|0
  • Ya ilk arkadaşın söylediği ya da eleman deli gibi aşık olmuş, olumlu cevap gelmeyeceğini düşünmüş, gururunu koruması gerektiğini düşünerek boşver demiş ve hala deli gibi aşık olabilir.

0|0
    0|0
  • kibarca reddetmiş, ama dünyanın sonu değil.

0|0
    0|0
  • yokummm diyoorr...

0|0
    0|0
  • ondan soğumuş ondan uzaklaşmaya çalışıyor kısacası

0|0
    0|0
  • bence çok açık söylemiş arkadaş kalmak istiyor sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne güzel ilk sorun hayırlı olsun :D. konuyu açmayalım dediğine göre sevmiyor demektir bence. arkadaşın vazgeçmeye çalışsa iyi olur.ama ben arkadaş olamazdım açıkcası hoşlandığım biriyle.. ya hep ya hiç yani.düşünsene yarın öbür gün alır sevgilisini yanına arkadaşınla buluşur. ben çıldırırdım. şimdi çocuk kabalık etmemek için arkadaş kalalım demiş mecburen.olabilir ama bu arkadaşının bu teklifi kabul etmesini gerektirmez. yerinde olsam vazgeçer başka birini kestirirdim gözüme:D

1|0
    0|0
    • aynısını bende diyorum ama dinlemiyo üzüyo sıkıyo kendisini .s

• Yok yahu, nazik delikanlıya benziyor anlatıldığı kadarıyla. Öyle nispet yapar gibi sevgilisini takıp koluna gelmez kızın yanına. Ama kız tarafının aşk hislerini dizginlemesi gerektiğine katılıyorum. Bunu cevabımda söylemeyi unutmuşum :))

• yo bence elektrik almaya çalışmış ama alamamış denemiş olmamış yani.ve daha da kırmamak için arkadaş kalalım demiş.arkadaş kalınca onun acı çekebileceğini düşünememiştir erkekler pek duyarlı ve duygusal değillerdir çünkü.

1|0
    0|0
  • Yok elde tutmaya çalışsa konuyu kapamaya çalışmazdı.Belki arkadaşının iyi bir insan olduğunu düşündüğü için arkadaşlığını kazanmak istiyodur.Bi de biz sevmesek bile bizi sevenler bize ayrı bir güven duygusu verirler.yakınında bulundurmak hoşuna gidebilir arkdaşın.Aman erkek işte diyorum sadece:))

0|0
    0|0
  • sevmiyor demektir elde tutmayla alakası yok sadece arkadaşça muhabbeti tercih ediyor...

0|0
    0|0
  • Ilk sorun hayirli olsun madem. Istemiyor herhalde ama birisiyle beraber olmak istememen onu tamamen kaybetmeyi istedigin anlamina gelmez ki.Eger durumdan hoslanmiyorsa arkadasin araya mesafe sokacak, mesele bu.

0|0
    0|0
  • tipik erkek iktidarlığı sadece kızlar etrafımda dönsün sanki dünya onların etrafında dönüyor arkadaşın sevgisini hakeecek birini bulmayı denesin bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...