Yok böyle bi aşk! sevgilisi olmayanlar sevgili bulmanız için yeni bir formül keşfettim...

bir arkadaşım anlattı biriyle tanışmış okuduğu üniversitede :) tanışma hikayeleri çok ilginç bir gün arkadaşım kantinde arkadaşlarıyla oturuyormuş birbirlerine şarkı göndermek istemişler bluetoothlarını açmışlar o an bir şey olmuş arkadaşları açmamış mı ne tam bilemeyeceğim karşı masada oturan çocuğunde bluetoothu açıkmış çocuk arkadaşımı beğenmiş olmalı ki hani isim değiştiriliyor ya bluetoothlarda o isme merhaba yazmış arkadaşımda merhaba falan filandı derken ordan muhabbet kurmuşlar tanışıp arkadaş olmuşlar işte 1 ay olmuş çıkıyorlarmış duyunca çok şaşırdım aşk tesadüfleri sever mi ne :D

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• bunu da öğrendikten sonra açtım bluetooth'ı anasını satiyim sabah akşam taratıyorum. hep de bizim üst kattaki emekli öğretmen rufi amca denk geliyor. nicki de "yalnız_kovboy" nicke bak!

1|1
    0|0
    • çok beğendim bunu:) sınav sorularını sor çakdırmadan :)belki ismin hoşua giderde yazar:)

• sevdm bunu:)muhabbet et belki simini beğenirde sınav sorularını söyler sana:)

• Okumuyorum ben yeaaaaaa. Ne sınavı ne sorusu. :)

Erkekler Ne Diyor 18

• bilmem istisnadır da piyango bu iş

0|0
    0|0
  • Bu yaş aralığında normaldir. İlerde saçmalık olduğunu anlarsın

0|0
    0|0
    • ben buldum demiyorum arkadaşım bulmuş sevgili

• Bu şekilde mi sevgili bulacağız ne kadar mantıklı?

1|0
    0|0
  • bluetooth iyidir

Üst üste 3 yıl dünyanın en iyi konsept oteli ödülünü alan Adam&Eve Hotel'de Bluetooth Bar isimli bir bar vardır ki kendisi de şu an dünyanın en uzun barı ünvanını elinde bulundurur

Partner aramak isteyenler bara oturur, içkilerini söyler ve telefonlarından bluetooth etkileşimi yaparak çapkınlığa başlarlar

Bu barın konsepti budur

1|0
    0|0
  • ne malsın la

0|1
    1|0
  • ben bluetooth açınca hep erkekler çıkıyor karşıma barda yapardık eskiden bu olayları masanın fotosunu çeker kız çağırırdık masaya falan..

0|0
    0|0
  • hahaaha :D

0|1
    0|0
  • bundan sonra bluetooth meraba yazılı ve açık şekilde gezicem.

0|0
    0|0
  • Bluetoothlara kaldıysak mk..

1|0
    0|0
  • tesadüfleri sevsede aşk

bizi sevmez emin ol :)

0|0
    0|0
  • biz o kadar arıyoruz bulamıyoruz millet nasıl buluyo ya :)))))

0|0
    0|0
  • tamamen tesadüf olmuş

0|0
    0|0
  • oha hikayeye bak bunu pazartesi denicem :D

0|0
    0|0
  • Ya ikiside erkek çıksaydı

0|0
    0|0
  • İyide bende iphone var sevgili adayımdada iphone olması lazım yoksa olmaz telefonumu değiştereyim

0|0
    0|0
    • ya da normal tuşlu telefon al hava atmalığına iphoneyi kullan kız tavlamaya diğerini :)

• Yok be neler yaptım bi tane bulamadım

• hatta filmi bile var aşk tesadüfleri sever diye çok harika bi film izle

0|0
    0|0
  • Çocuğun bluetooth'u açıp beklediği o saniyeleri görmek istiyorum ya!

Gerizekalı gibi açmış bekliyor bi' umut. "Acaba görür mü? Hadi görsün ya. Ehe ehe" falan...

0|0
    0|0
    • belki tesadüfen onunda açıktır o ara bilemeyiz aşk işte ne zaman geleceği belli olmuyor

• Merhaba yazmış falan dedin. Bu devirde tesadüfen kimsenin BT açık olmaz. Adam bildiğin Nikolas Abazyan.

• valla o kadarını bilemem belki daha önceden birbirlerine yazıyorlardır itiraf için bluetoothu kullanmıştır arkadaşım hava atacak ya sevgili buldum diye yalan söylemez gerçi ama uyduruyorda olabilir içini bilemem :) bana anlatılanı söylüyorum ben

• güzelmiş bence değişik en azından :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevinmedim.

0|0
    0|0
  • 1|1
    1|0
  • Olaylar hep birilerin başından geçer zaten..

0|0
    0|0
  • Alayı dener sımdı

0|0
    0|0
  • ksden bulurum daha iyi mk

0|0
    0|0
  • Hemcins çıksalardı ne olurdu aceb :)

0|0
    0|0
  • Sevindim.

0|0
    0|0
  • ciddimisin sen :)

0|0
    0|0
    • vallaha ya :) çok ilginç ve güzel düşünsene daha ilişkinin başları ama evlenmiş olsalar torunlarına anlatacakları hikaye bir acayip :P

• yani güzel bişey aslında,farklı en azından :)

• buna benzer bi olayı bir arkadaşımın arkadaşı yaşamıştı yolda giderlerken bluetooth larını açıp arabadan arabaya tanışmışlar çok ilginç ama biraz abazan tarzı geldi bana

0|1
    0|0
Yükleniyor...