Lütfen yorumlayabilirmsiniz?

aaaalütfen yorumlayabilirmsiniz?

Arkadaşalr aranızda hiç uzun uzun düzgün yorumlayan yok mu? lütfen varsa yorumlayın.. rıca ediyorum lutfen.. çok ilginç çıkmış falım.. çok merak ediyorum... eğer istrseniz eig bile verebilirim yeterki yorumlayın...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• falınız gercekten cok ıyı bır sefer kalbınde cok buyuk sıkıntıların azalmıs fıncanda balık var beklıyor bır yerden bır kısmetın var bu para veya manevıyatlada ılgılı olabılır senı begenen bırı var ama bıraz sankı mesafelı davranıyor sana bır goz var ama sana zarar verememıs sadece goz degmesı olmus aranızdakı mesafede bıraz sorun oluyor evet senden kalben bır hoslantısı var ama sansızlıklar da senın bır turlu yakanı bırakmamıs eylul ayına dogru bır seyler degısecek gıbı gorunuyor bekle bence hayırlısı

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence de baya ilginç.

0|0
    0|0
  • naptın fincanımı yaladın kahve kalmamış arkadaş

0|0
    0|0
  • ablacım tüm şecereni dökerim de bur'dan yaz yaz yoruluyor insan, yazana kadar gördüğünü söyleyeceğini unutuyor. yüz yüze baktırabileceğin birini bulmalısın.

0|0
    0|0
    • haklısınız... http://vocaroo.com/#sthash.y8QYaJbG.dpuf o zaman bu siteden sesinizi kaydedin yani anlatın sonra ise altta Happy with this recording? Click here to save >> diyin orda link çıkıcak atın bende dinleyim olur mu? ltfen.. çok önemli :(

• valla yardımcı olmayı çok isterim ama gerçekten çok külfetli oluyor, konsantre olamıyor insan. üzgünüm.

• anlamam

0|0
    0|0
  • Fala inanmamak gerek.

0|0
    0|0
  • l*n bu tutumamış ki.

0|0
    1|0
  • Yazmaya üşendiğimi fark ettim şu an 😉

0|0
    0|0