Güzel bi söz paylaşırmısınız derin etkileyici...

Buyrun benden size bi tane

Gidenler bizden hep bir parça götürdüler o parçanın yerindede derin izler kalır.Herkesin bir yara izi vardır insanlardan gizlemeye çalıştığı saklamak için çok uğraştığı bir yara izi…Herkesin bir yara izi vardır kimseye dokundurtmayacak kadar güzel olan (!) baktıkça nefes alabiliyor olmanın kıymetini anlamayı sağlayacak bir yara izi…Bu izlerle yaşamaya alışırsın. Bir sabah belki gün doğarken baktığında dışarı yaşamayı yeniden sevebilirsin ve bir gün elbet birileri o yara izlerine dokunur… Acında biraz olsun hafiflemeye başlar…

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• KADIN OLMAK

Boyayla makyajla güzel olabilmek değil, iç güzelliğini ortaya koyabilmektir.

Her erkekte bir parça bırakmak değil, Bir erkekte bütün olabilmektir..

ERKEK OLMAK

...Hayatına bir çok kadının girmesi değil, kaç kadını gerçekten sevdiğindir.

Geniş omuzlara sahip olmaktan önce, kaç kadına o omuzlara yaslanacak kadar güven verdiğindir..

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayat beni sensizken çok eziyor; kime başlasam seninle bitiyor, kimi bitirsem sana benziyor.

Öyle yılışık değil, ukala bir gidiş benimkisi. Ucuz bir biletin arka koltuk rahatlığıyla, bu kez başka gidiyorum. Ne kendim için gidiyorum, ne senin için döneceğim. Gitmenin hası dönüşsüz olanıdır.

0|1
    1|0
  • Bizi esas yoran yaptığımız iş değil, yapmadan kenarda bıraktığmız işlerdir

seviyorum bu sözü.. :)

0|2
    1|0
  • Hadi anlat desem içindeki sevgiyi, ağzından çıkan ilk kelimeden sonra kaç dakika sürerim?

0|1
    1|0
  • Sen kim oluyorsun da benim yaşadığım hayatı yargılıyorsun?Ben mükemmel değilim ve olmak zorunda da değilim.Parmağın ile beni işaret etmeden önce ellerinin temiz olduğundan emin ol.

0|1
    1|0
    • +1 Bob Marley bu sözü bende çk beğeniyrm çk anlamlı herkes herkes hakknda konşuyr kimse kendine bakmıyr

• kendi yaranı kapatmak için başkasında yara açmaya hakkın varmıydı?

oluşturduğun yarayla gurur duy şimdi

0|0
    0|0
  • Doğrular kimin umrunda ?

Bir tane yanlış yap,bak hemen nasıl farkediliyorsun...!

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Akıllı adam, aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.

BACON

1|0
    1|0
  • Yaşıyorsam, bu gelecek günlerin bana seni getireceğine inandığım içindir.

0|1
    1|0
  • Yapraksız kaldın diye gövdeni kestirme.

Zira her sonun bir sonbaharı olduğu gibi,bu işin de bir ilkbaharı var...

0|0
    0|0
  • sütte ağzı yananın yoğurtçuyu üfleyerek severmiş.

0|0
    3|2
    • ya sana bişey derdim de senin gibi aşağılık olmaya gerek yok... dikkat et yoğurtçu seni kendine katıp cacık yapmasın okk ... hadi uza...

• bir dahiden ölüm nedir diye sormuşlar oda cevabinda ölüm aslinda ölüm değildir unutulmak ölümdur.yani ölenler unutulmuyor unutulanlar ölüyor

0|0
    2|0
  • Sensizlik kocaman bir aşk eder, ama sen bir vesaire bile etmezsin .

Bu da benden...

0|0
    2|0
Yükleniyor...