Neden böyle cahil topluluk türkiye?

Kimse sesini çıkaramıyor. Göz göre göre ülke yıkılıyor. Arkadaş tayip bu ülkeye ne yaptı? Kadınlarımıza bakıyorum oyunu tayibe veriyo ulan ATATÜRK olmasaydı oy kullanamayacaktınız. YAZIK..

Güncellemeler:
Ülke nereye gidiyor?
Ülke nereye gidiyorrr?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• malesef bundan gelısemıyoruz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah sabredenlerle beraber. mutlak bir ipini çeken olacak o değilde Davutoğluna çok uzuluyorum Allahın fukarası başbakan olcam die geziyor adamlığı da 10numara 5 yıldız halbuki

0|0
    0|0
  • AKP'ye oy verenlerde akıl olmadığı için Atatürk'ü düşünemiyolar malesef..

0|0
    0|0
  • Ataturkcuyum laikistim. Ama kusura bakmayin ama turk oldugum icin şu an cok utaniyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ya CHP`ye verenler?
    Nihat Genc ne de güzel anlatti bu bütün koyun sürüsünü be..

https://www.youtube.com/watch?v=grPTVqHhf9M

0|0
    0|0
    • Size çok yazık.

• Hayır.. Yanlış düşünüyorsun. Bence CHP'NİN tarihini oku.

• Tarihi ile ilgilenmiyorum ! Tarihinde SHP var ! 91 secimlerinde PKK`ya 20 milletvekilligi vermek var !
      Yanlis mi düsünüyorum.. Buyur düzelt o zaman.. Selina Dogan aday degil mi? Sezgin Tanrikulu su an chp vekili ve adayi degil mi? Faik Tunay mv degil mi?
      Fethullahcilarin, atatürk düsmanlarinin ne isi var partide?
      Mehmet bekaroglu genelbaskan yardimcisi degil mi? Atatürke kefere kemal demedi mi bu adam?
      kilicdaroglunun esi daha yeni dersimde magaralara insanlarin üzerine gaz bombalari atildi asker tecavüz etti vs demedi mi !
      KK kalkip seyid riza yi savunmadi mi?
      Gürsel tekinle beraber HDP yi aklayip oy istemedi mi?
      Hakkari adaylari HDP`ye oy istemedi mi?

• Atatürke düşman olan Türkler var be dostum onların kıçına kazık sokup ülkeden yollamak lazımda olmuyor işte

0|0
    0|0
    • Aynen.. insanlar hep neden geri?

• Daha sandığa gömmeden sesiniz çıkmaya başlamış. Aksam ne yapacaksınız merak ediyorum :)

0|1
    0|1
  • haklı bu adamda şimdi 👏

0|0
    0|0
  • öyle ama şu an Atatürk yok partinin başında saçma sapan insanlar var

0|0
    0|0
Yükleniyor...