Seven insan bıkar mı ona giden yollardan?

iki yıldır biriyle çıkıyorum fakat o hala sevdiğini ama telefonla uğraşmaktan bıktığını mesaj yazmaktan nefret ettiğini söylüyor sizce seven insan bıkar mı bundan? o Istanbul'da ben Ankara'dayım. tesettüre girmek istiyorum üniye kadar görüşmeyelim başörtüsü takacaksan diyor..başörtüsüne leke gelmesini istemiyormuş...bu ikisi bi tür soğuma değil midir...yada bi vazgeçiş?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Acele etme zamanla kokusu çıkar. Açıklamalara göre ortada sorun oluşturacak birşey bulamıyorum. Artık senle buluşarak yüzyüze konuşarak vakit geçirmek istiyor. Yalnız nefret kelimesine takıldım. Gerçekten ideal insan yani gerçekten islami ahsiyete bürünmüş bir insan bu kadar küçük birşeyden nefret etmez. Bıkabilir ama nefret edemez. O insanın gerçekte nasıl biri olduğu buradan anlaşılıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bana soracak olursanız sorun mesafede değil gerçekten seviyorsa mesafe hiç önemli değil ne kadarda uzak olsa mutlaka arar sorar ama sevmiyorsa herşeye bir bahane buluyorsa mutlaka başka biriyle çıkıyordur ...

0|0
    0|0
  • bunca olanlardan sonra ona tek bir şey söyle karaktersizliğine boncuk tak şerefsizliğine nazar değmesin..

0|0
    0|0
  • :) sevdiği konusunda hiç inandırıcı gelmiyor.

sevmek = gece yarılarında yorganın altında saatlerce patır patır mesajlaşmaktır bazen...

0|0
    0|0
  • Bıksa da pesinde olmaktan vazgeçmez. Zor ama tek taraflı olarak mücadelesini sürdürür. Görüşmeyelim demesini tuhaf sadece. Aile baskısı olabilir üzerinde .

0|0
    0|0
  • uzak ilişki arkadaşlarındada dediği gibi zor gerçekten bence sende araya mesafe koyup unutabildiğin kadar unut çıkar aklından onu zaten sana dönerse seviyor demektir yok dönmezse başkasını çoktan bulmuştur bile.

0|0
    0|0
    • haklısın kendimi yedek oyuncu gibi hissediyorum...

• evet kesinlikle bıkar...hatta bunu zamanla saplantı haline bile getirebilir...

0|0
    0|0
  • ... Bunlar hikaye,Sorun mesafede !

0|0
    0|0
    • kesinlikle...çünkü eskişehirde başörtüsü sorun olmayacak gibime geliyor...son kez gel gözlerine baksam yeter diyorum gelmiyor...bende gidemiyorum...araftayım...

Kızlar Ne Diyor 4

• nasıl bir bağlantı kurmuş sevgilin olcak şahsiyet başörtüsünü neden lekeliycekmişsin sen .seni ne kadar aşşağılamış bilmem farkındamısın .düşüncelerini ciddiye almıyo gibime geldi bu yazdıklarından .senden vazgeçen biri için neden çırpanasın ki .inan hiç gereği yok .birazcık kararlı ol ve kendini ezdirme :)

0|0
    0|0
  • başörtüsüne leke gelmesi olayını anlamadım...

uzak ilişki zordur, insan sevse de bazen tükenir yorulur zamanla. sanırım o da yorulmuş artık, sürekli tlf msj falan.. ben bir zamanlar yaşadım böyle bi ilişki, ve şimdi olsa asla gelemezdim tüm gün tlf msj msn şu bu ile..

0|0
    0|0
    • ya toplum içinde hem başörtülü hemde sevgiliyle yaptıkalrına bak gibi kınayıcı cümleler olur ya lekelemek derken bunu kastediyor sanırım ki biz zaten el ele tutuşmak dışında bişi yapmıyoruz ki...offffffff haklı o da bıkar tabi...

• hımm.. sevmese kalkıp gelmezdi ayda 1.. o bunalmış sanırım, insan bi süre sonra artık yanında istiyor sevdiğini,sürekli tlf msj yoruyor.. onun ilgisini çekecek, monotonluğu kıracak bir şey yap. hiç olmazsa da bırak, bir süre ayrı kalınca sensizliği tadınca belki dank eder kafasına

• erşeyi denedim olmadı tek çarem vodafona geçip onu kendimden uzak tutmak hem böylelikle de sms falan yapıp msj atmam...teşekkür ederim :)

• aynen öyledir. malesef :(

1|0
    0|0
  • seven insan bıkmaz o na giden yollardan ama seven insan...

senin anlattığın insan daha çok ayrılığa bahane arayan sevmeyen insan gibi geldi bana.

0|0
    0|0
    • haklısın hayatında kimseyi istemiyormuş...

Yükleniyor...