Bayhan Abiyi özlediniz mi ?

5.inci sınıfta dinlerdik popstar yarışmasında.Hakkını yediklerini düşünüyorum.Bu adam 20 kişinin zor kaldıracağı yükü kaldırmış.Hayatını bilen bilir.Gerçekten yürekli bir adam.

0|0
1110

En İyi Erkek Görüşü

• valla özledik

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• hayat işte.

0|0
    0|0
  • Ağla yürekli çocuk.

0|0
    0|0
  • Nick-entry uyumsuzlugu o_o . Neyse, bence hakki yenmedi. Yarismayi kazanabilecek biri degil di. Aslinda Abidin de haketmedi. Baris yahut Elena nin hakkiydi 1.lik bana gore.

0|0
    0|0
    • taş kalplilirinde az da olsa duyguları vardır.Doğru birşey desen buna inanırdım ama ben taş kalpliliğimden şüphe etmem buna bir kanıtta bana uyumsuzluk diyenin barışın hakettiği saçmalığını söylemesidir.Barışın en fazla 3'üncü olması lazımdı öyle mi oldu hatırlamıyorum 2'inciydi galiba o da ona aşık kızların sayesinde oldu

• Sakin ol şampiyon. Ben psikolojik mana da hakkinin yendigi soyledigini bile anlamamistim. Maneviyatta evet hakki yendi. Zaten ' Buyuk konusma, konustugun basina gelmeden gitmezsin bu dunyadan' diye bosuna soylememisler. Onu dislayan Deniz Seki ydi. Kendisi de hapse girdi ve kendisi de sabikali su anda. O da bir ironi tabi. Neyse, kimse kara kasinin kara gozunun hatrina, okadar dayanmaz yarisma da. Suanda arada bir o yarismadan birilerini dinliyorsam, sadece bu 2sidir.

• bence 1'İnci olması lazımdı adam zaten normal yaşadıklarının yüzde 80'ini içine atmış saklamış.biz tabi ki şarkıcılığından bahsedelim,bence çok iyiydi ara sıra detone olsada.

• bende seviyordum yorumunu

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum sana..cok sevrdım fotograflarından album bıle yapmıstım hatta..

0|0
    0|0
  • vırdımdıymazzz:)

0|0
    0|0
  • insanlar bayhanı bile özlüyorda eski sevgilim beni nasıl özlemez..bu işde bir tuhaflık seziyorum.

0|0
    0|0
  • Abi mi? Samimiyetin var galiba.

0|0
    0|0
  • ben severdm ya.d taklit ederdim onu küçükken :D

0|0
    0|0
    • Nerde o sarılık artk .d siyaha boyattm .d diplerim gelio koyu sarı ama eskisi gibi degl.s

• Buna birşey diyemem sen öyle mutlu oluyorsan tabi ki saygım var ama boya çok zararlı bizim ingilizce hocası boyatıyordu siyah saçını kızıla öyle diyordu bende 5'inci sınıfta saç spreyi sıkıyordum 1 milyoncudan 2 liraya alıp kırmızı mor falan ama o özel günlerde partilerde :D:D Zaten o suda yıkanınca çıkıyordu :D Ama zararlı,bence yapma.Doğduğumda saçlarım beyazdı Almanya'da doğduğum için çektim heralde şimdi altın sarısına döndü üzülüyorum

• Bencede öyle ii bi şarkıcı olabilirdi bu adam

0|0
    0|0
  • arada anıyorum kendisini. yorgunluktan gözlerim yarıya kadar kapanınca hemen ya "bayhan gibi bakıyorum" ya da "ölü balık gibi bakıyorum" benzetmesini kullanırım. bence ikisinin bi farkı yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...