Konsantrasyon arttırmak için yiyecek, içecek, müzik aranıyor

konsantrayon sinirim 20 dkya dustu. normalde 1 saate yakin dayanirdim. b12'ye baktirdim. beyinsizler dye bakmislar. raporda b12yi aradim yok yani. simdi kan vermeye vaktim yok. bir de aldigim ilacin kanimdaki orani baya bir dusmus. doktorumla henuz konusamadim. muhtemelen ilacimi arttiracak. fakat hemen etki etmiyor maalesef.

o yuzden simdi dogal cozumler de bulmam gerekli. muzik gibi, bir yiyecek, icecek gibi. b12'nin durumunu bilmiyorum. sinavlardan once de bilemeyecegim.

bir yandan konsantrayon arttirici kullanacagim. gerekirse yesil receye bagli bir ilac alacagim. almak istemesem de lanet sey cok iyi geliyor.

sanirim onu da recetesiz alamiyorum.

sistemde daha once kullandigim ciksa alabilir miyim?

her seye ragmen dogal bir cozum istiyorum. en azindan ilaclari alana kadar.

0|0
8|20

En İyi Kız Görüşü

• nane yağı bir de düzenli olarak balık yağı kapsülü

myth busters ta izlemiştim sanırım, refleksler ve konsantrasyon hakkında bir deney yaptılar,nane yağı sürdüler adamın burnuna refleks süresini %20 ye kadar kısalttı .

balık yağı da impuls yolları oluşturuyormuş düzenli kullanıldığında.

0|1
    0|1
    • nane yagini koklayacak miyim?

• Cidden mi ,kotu olmus ya hormonlar insanin dengesini alt ust edebiliyor. Tam da zamanina denk gelmis :( yapicak bisey yok o zaman , iki hafta sabretceksin. Bence etkisini gorursun , balik yagi omega 3 olayi mucizevi bisey, duzenli kullanmak gerek 3 ogun 2 ser tane iciliyor , gunde 6 tane :D ben kendimde etkisini hissedebiliyorum , okula girdigimden beri her an zeki gozukmek cok yoruyordu beni , simdi oyle sıkıntilarim yok :D gecmis olsun tekrar :))

• sagol canım. solgarin uzerinde gunde en fazla uc kere yaziyor. onun disina cikmayacagim. belki diger markalarda farklidir. bir de bunun overdose etkisi olursa yandik yani. haftaya sinavlarim var. naparim bilmem. elimden geleni yapacagim artik.

Erkekler Ne Diyor 20

• düzensiz hayatını düzene sokarak!yoksa hayat sana sokacak!

1|0
    0|0
  • hergün düzenli olarak fıstık, fındık, badem vesaire tüketin. Günlük olarak omega 3 yağlarının bolca bulunduğu besinlerden yemeye çalışın. Bunun dışında b12 vitamininiz eksik olabilir. Eczaneden bir kutu b12 alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. vitaminlerin fazlası zararlı değildir, vücuttan atılır fazlası

0|0
    0|0
    • b12nin de fazlasi atiliyor degil mi? somon falan yesem iyi gelecek sanirim. omega 3 baya var diye biliyorum.

• evet b12nin de fazlası iyi gelir. Balıklardaki omega 3 değerlerini internette sağlıkla ilgili sitelerden bulabilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken balıklar ayçiçek yağında kızatıldığı zaman besin değerlerinin büyük bölümünü kaybederler. Fırında yada zeytinde yapmanız daha iyi olur.

• ha yok somonu ben zeytinyagi ve limonla marine ediyorum. yag koymadan kizartiyorum tavada.

• fıtıfıtıfıtıtıfıtıtıtıfıtıt

0|0
    0|0
  • avatarın konsantrasyonumu bozdu güldüm lan.

0|0
    0|0
  • çekirdekli kuru üzüm

ceviz ( HATTA KÜR YAP )

0|0
    0|0
  • ayni sorun bendede var ancak bu kafanda bitiyor.

0|0
    0|0

1|0
    0|0
  • sen kullanabileceğim bir beyne sahip olduğunu fark etmedikten sonra diğerleri fıss..

0|0
    0|0
  • Dinlememen gereken müziği söyleyim Duman ;)

0|0
    0|0
  • classic music dinliceksin o zaman ne diyim.. mozart vs gibi

0|0
    0|0
  • dudeks kullan etkili belki sende de etki yapar

0|0
    0|0
  • konsantrasyon için kahve birebir

0|0
    0|0
  • valla resul dindar dinliyorum ama sen bilirmisin onu bilmem baya artırıyor benim konsantrayonumu :)

0|0
    0|0
  • Wiz khalifa- The Thrill dinle :)

0|0
    0|0
  • süt-elma sirkesi-yeşil çay bu 3 ü işe yarıyor aynı anda içme tabi ölürsün :D

0|0
    0|0
  • kahve,enerji içeceği

0|0
    0|0
  • bol bol salatalık ye tuzlayarak

0|0
    0|0
  • muz bal kaymak al sana her turden konsantrasyon ful taym

0|0
    0|0
  • neye konsantre olamıyosun?

0|0
    0|0
    • hicbir seye. normal konusmada bile ucup gidiyorum bir sure sonra.

• anladım biz burdan ne desek yanlış olur. doktoro gözükmen lazım..

• Hayırdır buaralar faaliyetler pek iyi gitmiyor galiba kırklık amcamla :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Her hafta balık. Taze-mevsim balığı.Bulabilirsen dil balığı ye. İçinde yüksek oranda fosfor var. Küçük çocuklara çok tavsiye edilir. Ve insan vücudu çok susuz kalınca dikkati dağılırmış. Su tüketimini çoğalt.

0|0
    0|0
  • kahve, kola gibi kafeinli şeyler içme bu ara huzursuzluğunu artırır. protein güç verir ama et hazmı zor olduğu için bünyeyi yorabilir, onun yerine böyle yumurta falan tercih et.

sen ne yiyeyim derken ben ne yememen gerektiğini söylemiş oldum sanırım :/ bir de one1day'in kadınlar için olar vitamin hapları bende bir hayli işe yarıyor, folik asit olayından dolayı sanırım.

yeşil reçeteli ilaç için her seferinde reçete şart maalesef.

0|0
    0|0
  • 400 Hz müzikler var (çogu clasic uyarayım)

beyini uyarıp dikkat ve ögrenmeyi artırıyor

bide tatlı türlerinden ve plav makarna kola gibi şeyleri kesersen yardımı olur

0|0
    0|0
  • Bende bi gariplik var heralde metal dinleyip derse başlarım ve süper olur.

0|0
    0|0
  • Theta 7 Hz Frequency Binaural Beat

0|1
    0|0
  • kişisel gelişimle ilgin varsa, konsantrasyon arttırıcı çalışmalar oluyor.. deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • ek olarak düzenli biçimde kuşburnu çayı içebilir, konçerto dinleyebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...