Anime çizgi film değildir !

Merhaba milet ben otakuyum. yani koyu fanatik bir anime sever. Aranızda bu olaya merak salanlarınız var mıdır ? varsa bir kaç anime serisi önerisi almak istiyorum izlemediklerim vardır elbet daha çok ecchi türü olursa iyi olur bu arada ecchi ve hentaiyi birbirine karıştırmayın lütfen !

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ecchi (ya da Etchi, Japonca エッチ) sıfat olarak kullanıldığında "şehevi", "seksi", "sapık", veya "yaramaz" anlamına gelen, isim veya fiil olarak kullanıldığında "cinsel ilişki" anlamını taşıyan, Japonca bir kelimedir. Bu kelime genellikle, Anime ve Manga'larda cinsel içerik olduğu zaman kullanılır. Bu tür içerikli Anime veya Manga'lar karakterler tam çıplak, yarı çıplak veya açık giysili olabilir ancak cinsel ilişki yoktur. :)

bende anime yada cizgi film severim de ecchi yada hentai tarzim degil kusura bakma yardimci olamadim en azindan bilmeyen arkadaslar fikir sahibi olur diye yazdim :P

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ecchhi istiyorsan eğer sana tavsiyem; High School dur

link

buradan bakabilirsin. en kral ecchhi animelerinden birisidir. ve komedidir aynı zamanda. zevkle izleyeceksin eminim

0|0
    0|0
  • echi türünün ne olduğunu bilmiyorum ama benim izlediğim animeler; pokemon, one piece. bu ikisini bayağı bir izledim. hatta one piece bitirdim ve ikisi de harikaydı. one piece komedi ağırlıklı ve bayağı da komik. tavsiye ederim. ve naruto da var. o da ninjaların dünyasında geçiyor. o da çok güzel

0|0
    0|0
  • kiss x sis

1|0
    0|0
    • onu izledim aynı zamanda romantik ve komedi türlerinide içeriyor seri de devam ediyor bildiğim kadarıyla ama yine de teşekkür ederim :)

• bunca yıllık ... izleyicisiym açıpta o kategorilerde animel neymiş bakmadım yani bana çok gereksiz göründü

0|0
    0|0
    • ecchi ve romantizm türü animeler harmanlanınca ortaya güzel şeyler çıkıyor school days ile başlamıştım bi göz at derim :)

• 5. bölüme geldim hızlı hızlı geçtim kız tren okul sinema =d

• güzel ama demi :D

• naruto izle

0|1
    0|0
  • hentai, anime, xhamster?

0|0
    1|0
    • hentai sex içerikli animelerdir ecchilerde ise yaramazlık sexilik vs vardır karakterler çıplak yarı çıplak olabilir ama cinsel ilişki asla yoktur ?

• noktayı koydun bre :D

• Sakin ol otaku bu ne şiddet ne bu Celal

0|0
    0|0
  • tsubasa pokemon

0|0
    0|0
  • Bırak ecciyi bücüyü,git Son Goku'yu izle,şayet bugün yarın öyle yapacam.

0|0
    0|0
    • Dragon Ball diyosun ama aksiyondan pek hoşlanmıyorum doğa üstü güçlerden de önerebilirsin.

• Burdan bi arkadaş Death Note önermişti,biraz baktım fena değildi.Başka da bilgim yok maalesef.

• o seriyide çoktan bitirdim yine tekrar teşekkür ederim iyi geceler :)

• anime dediğiniz kısa konusuz filmmi:)?

0|0
    0|0
    • anime mangaların televizyona ve sinemaya uyarlanmasıdır :) manga ne demek diyecek olursan japonların çizgi roman için kullandıkları sözcüktür :)

• ama anime bildiğim kadarıyla cizgi p.ornosu

• yanlış biliyorsun animenin bir çok türü var senin bildiğin tür ise hentai anladın.

• Ulan hemende bi' lakap bulmuşsunuz kendinize ha. Sanki alfisti hmmına...

0|0
    0|0
    • bizim için bu bir yaşam tarzı kardeş.

• E uzakdoğuda yaşayın o zaman bro.

• imkanım olduğu an bir dakika bile vakit kaybetmem nigga merak etme.

Kızlar Ne Diyor 4

• 300 serıyı askın anıme izledim.Aaa sen çizgi filmmi izliyorsun dıyenlerede ''he'' deyıp gecıyorum sende oyle yap.

Ecchi sevmıyorum o nedenle sana önerı sunamayacagım.

0|0
    0|0
  • Death note izledin mi ? Ben çok begenmiştim tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Arada denkgelirsem ben çizgi film niyetine izliyorum.

0|0
    0|0
  • niya yav. anime seklinde cizgi film yok mu? degildir diye ne diye hoykurdunki simdi durup dururken.

0|0
    0|0
    • anime çizgi filmlerden daha farklı birşey çizgi film olmadığını anlamak için bir kaç seri izlemek lazım. animenin çizimleri daha farklıdır ve içerdiği konular çizgi filmler kadar basit değildir.

• karakter çıkmamış Shojo.

• onlar shojo der. biz cizgi film deriz :-). senin de dedigin gibi ONLAR DA ANİME.

Yükleniyor...