Münih'te Oktoberfest'e katılan var mı?

Münih'te nereler gezilir? Tarihi ve doğal güzellikleri nelerdir? Hangi müzeleri ziyaret etmemi önerirsiniz? Oktoberfest'te neler yapılır? bilenler, duyanlar benide bilgilendirebilir mi?

Güncellemeler:
Gençlik bu kadar mı? Oktoberfeste hiç mi katılanınız olmadı? Hadi ama arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum...

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• oktoberfest'ten sag salim cikarsan ne mutlu sana, ordaki tek amac bira icmektir ve sarhos olmayan insan yoktur nerdeyse :D egitimsizinde dedigi gibi, tarihi gezmeler icin deutsches museum ve adolf hitler'in zamanindan kalan binalar var müze haline getirmisler baya enteresan ben cok begenmistim...dogal güzellikler icin englischer garten diye bir yeri tavsiye ederim..erkek olarak tabiki bmw müzesini ziyaret et eminimki hayran kalirsin benim gözüm kaldi onca güzel arabalarda :( :D, alisveris icin Marienplatz'a gidersin orada münihin carsisi bulunuyor bir cok magazasi ve restoranlariyla beraber.. Münihte mutlaka "brezel" yemeni tavsiye ederim sana, o sehire ayit meshur bi yemek bizim kültürümüzde simitle kiyaslanabilir ama "brezel" in tadida ayri bi güzel..

0|0
    0|0
    • vay canına aradığım cevap buradaymış, alttaki cahile soruyorum bende :P

bu hitler zamanından kalma müzelerin isimlerini bulabilirmisin bana ? biraz araştırdım ama birşeyler elde edemedim. bmw müzesi biraz şehre uzak gibi, ama bu kadar iyi diyorsan gidilebilir. brezel zaten kahvaltım olacak gibi merak etmiyor değilim ama birayla ne alaka birlikte yiyorlar onu anlamadım böğkh...

bilgilerin çok işe yaradı seni seviyorum bebişim yaşasın... yaşasın...

• nickine ithafen bir şakaydı "eğitimsiz"ciğim

• tesekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Deutsche Museum güzeldi gittim bi kere ... Bayern Radyo sunu bi kerede ziyarete gitmistik

... pek bilmem ama Oktorberfest'i cok duydum ama ney ne yapiliyor tam bi bilgim yok var aslinda bira icmek sarhos olmak kadinlar gögüslerini göstermesi meshurdur vee ben ise isminden son derecede nefret ediyorum ... !

Nezeman Oktorber gelsin ozaman su kiyafetler satisa cikiyor hep

link

link

link

aha iste giyimleri bu ve nefret ediyorum bunlardan tam bi ciftci gibi ya yok yok ciftciden de kötü görünüyor bök.

neyse sevmiyorum iste.

0|0
    0|0
    • niye sevmiyorsun yau bu da onların kültürü, hem kültür evrenseldir :P

ayrıca göğsünü değil degajesini gösteriyor onlar...

umarım sarhoşken elinde 10 bardak bira ile gelen kadından bira alacam diye göğsünü çekiştirmem :D

• git ya isine sevmem bira mirayi

neyi cekistirirsen cekistir :D onlar alisik zaatn her bi b.ka

he gögüs degilmis de nebiliym neyms ... pf su an bile kusabilirimmmmm

• tamam tamam kusma... sende şakaya gelemiyosun...

• bencetatil sitesinde son eklenen Münih ve Oktoberfest yazilarini okumani tavsiye ederim - görülecek yerler fotograflariyla liste halinde verilmiş, ben hep takip ediyorum...

0|0
    0|0
  • neuschwanstein schloss gezebilirsin deutsche museum, olimpia park,bmw müzesi oktoberfest de ne istiosan onu yaparsin (:

0|0
    0|0
    • teşekkürler... söylediklerini araştıracağım, aslında nazileri anlatan müze ya da dönemin yapılarını gezmeyi çok isterim, münih'te böyle bir yer var mı bildiğin?

• teşekkürler...

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• "Gençlik bu kadar mı? Oktoberfeste hiç mi katılanınız olmadı? Hadi ama arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum..." Biz hep katılırız da sana cevap vermiyoruz ben özel mesajla herkesi örgütledim. İstanbula bir konsere gitmek için bile sadece 3 ay düşünüyoruz Oktoberfest ne ki?:)

Devlet Bahçeli'nin büsgivitli videosunu koyasım geldi ama yok koymayacağım... İyi yolculuklar

0|1
    0|0
    • naaptın şimdi laf mı sokmuş oldun pöfff

işsiz güçsüz boş beleş olmak ne kötü de mi

• "Bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca inşaat mühendisisin. paran var, pulun var, her şeyin var. Binlerce kişi çalı$ıyor emrinde. yakışır mı sana oktoberfestlerde oynamak?"

• Yaşr usta saygılar

• oktoberbest bira festivalinin aynısı suan da antalyada yapılıo görmen laazım diyosum başkada bişey demeden susuyorum :D

0|0
    0|0
  • oktoberfestte bira içilir. müzikte işin mezesidir.

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılmayı isterdim...egzantrik bir eğlence konsepti...

0|0
    0|0
Yükleniyor...