Nymphomanic filmini izlediniz mi? konusu ne?

nymphomanic filmini izlediniz mi? konusu ne?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Google amca hemen söyler

0|0
    0|0
    • baktım ama pek fazla bilgi yok

• Joe (Charlotte Gainsbourg) isimli kadının doğumundan itibaren 50 yaşına gelinceye kadar başında geçen olayların, cinsel yaşamı odaklı anlatılacağı Lars Von Trier'in son filmi. 2 bölüm halinde izleyicilerle buluşacak Nymphomaniac, dünya sinema kamuoyunda çok büyük tartışmalar yarattı.
      Filmin konusu kadar oyuncuların orgazm olurken çekilen fotoğraflarından oluşan afiş de çok tartışıldı. Filmin başrol oyuncularından Shia LaBeouf'un filmin oyuncu seçimi sürecinde yapım şirketine penisinin fotoğraflarını gönderdiğini açıklamasıyla tartışmalar iyice alevlendi.

• sağol

Erkekler Ne Diyor 7

• İZlemedim heralde ismi yabancı gelmiyor

0|0
    0|0
  • 2 filminide izlemiştim

0|0
    0|0
    • nasıl bir film? konusunu tam olarak açıklayabilir misin?

• izledim. sekse doymaz bir kadının yaşlı amcaya anlattığı yaşadığı seks hikayeleri... birincisi eh işte dedirtecek ikincisi daha sıkıcı olan film. izlemezsen cok sey kaybetmezsin izlersende sıkmaz sanırım.

0|0
    0|0
  • filmin konusu ayıpçılık

0|0
    0|0
  • İzledim. Zaman kaybı.

0|0
    0|0
  • pek iyi bir film değil

0|0
    0|0
  • Aptalca Bir Sadist Bir Film Tavsiye Etmiyorum Janim ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• izlemedim :D

0|0
    0|0
  • Psikolojisi bozuk olduğunu düşündüğüm bir kadının ilk ilişkiye girdiği andan sonuna kadar yattığı erkekleri ve seks tecrübelerini yaşlı bilge bir adama anlattığı film. Bana biraz psikolojik bir film gibi geldi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • tanınmıs fılm mı

0|0
    0|0
    • Türkiye de yasaklanmış olduğunu duydum ama fazla bir bilgim yok

Yükleniyor...