Film Önerir Misiniz?

Kaliteli bir film önerir misiniz? Korku dışında her tür olur. Sadece seviyeli olsun, hikayesi güzel olsun, bir de en önemlisi acıklı vs. olmasın. Eskilerden değil de yenilerden önerirseniz sevineceğim. Eski öneriler genelde izlediklerim oluyor çünkü.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• pk (peekay) olabilir, 50 ilk öpücük olabilir. hayalet sevgililerim olabilir. 3 idiots olabilir. memento (akıl defteri) olabilir. Artificial Intelligence: AI ( Yapay Zeka) olabilir. truman şov olabilir. Kadın aklı erkek aklı veya vegasta olan vegasta kalır... şeytan marka giyer de kadınların cok beğendği filmlerden benim pek tutmadığım :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Prometheus

1|0
    0|0
  • prestij, unknown

1|0
    0|0
  • Dövüş Kulübü, Olağan Şüpheliler, Zindan Adası, Sıkıysa Yakala, İnto The Wild, Köstebek, Dekalog 1, Daisy,3 İdiots, Trainspotting, Bir Rüya İçin Ağıt... daha varda bu kadar geldi aklıma güzel filmlerdir pişman olmazsın

1|0
    0|0
  • Hüzünden öte kore sineması Romantik
    Yıldızlar Arasında İngiltere yapımı Bilim kurgu
    Pi"nin Yaşamı hindu yapımı Bilim kurgu

1|0
    0|0
  • son izlediğim film "evrim" di. güzel film.

1|0
    0|0
  • Ex Machine
    Interstellar

1|0
    0|0
  • aşka yolculuk

1|0
    0|0
  • Para Avcısını izle gerçek hikayeden alıntı bir adamın zengin olup yükselişini anlatıyor :)

1|0
    0|0
  • Automata

1|0
    0|0
  • ınto the wild

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• La Vita é Bella ( Hayat Güzeldir ) 😍 Istisnasiz herkese onerdigim tek film :)

1|0
    0|0
  • Yağmuradam

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum beğenirmisin ama hadi inşallah var deliha var türk yapımı olarak unutursam fısılda var cok acıklı degıl ama biraz üzülebilirsin yıne :D yabancı istiyosan dövüş filmi var yenilmezler, yuri boyka yazarsan da çıkar hmm başka çok izliyorum ama şu an hatırlayamadım D:

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim öneri için. Ama o delihanın fragmanı bile iğrenç geldi çok saçmaydı beğenmedim. Yine de sana saygı duyuyorum tabi.

• bence komikti :D sonu saçmaydı

• ali kundıllı ızle bnce

0|0
    0|0
  • halka ızle cok korkunc

0|0
    0|0
    • Allah belanı vermesin kızım git şurdan burayı terk et

• neden ya

• Korku türü dışında öneri istemiştim. Saçlarım açıkken beni halkadaki samaraya benzetiyorlar. Bir tarafın açıkta yatma mazallah gece rüyana falan gelirim, kapiş.

Yükleniyor...