Sizi en çok etkileyen kitap hangisiydi?

Bazen bir kitap okursunuz sizi değiştirir, kendinizi kaptırırsınız kendinize dair bir şeyler bulursunuz. Veya bir kitap okursunuz hayata bakışınızı değiştirir.

0|0
15|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle NUTUK...

baştan sona okuduğumda hayata bakış açım değişti

2|0
    1|2
    • Kesinlikle. Ayrıca Türk'ün mutlaka okuması gereken bir kitap. Kurtuluş mücadelesini Mustafa Kemal'in kaleminden okumak olağanüstü. Ve o gerçekler insanın yüzüne çarptığına bakış açısı, fikirleri mutlak değişir. Ki eklemeden de olmaz Gençliğe Hitabesiyle de seni sarsıp, cesaret veriyor.

• hangi şahsiyetsiz buna eksi verir ki, tamam herkes özgürdür ama ömrünü bir ülkeye adayan savaşlarda ömür tüketen bir adama karşı nasıl bir kindir anlamıyorum, babaları belli diye üzülenler olabiliyor demekki

• Belki babaları belli diye, belki şu an inançlarını özgürce yaşadıkları için, belki yolda yürürken kimse karışmadığı için, bir şeyleri seçme hakları oldukları içindir... Nefret etmek için onca neden var yani!

Erkekler Ne Diyor 19

• Kur'anı'kerim her okuduğunda etkileneceğin yeni fikirler ve düşüncelere varıcağın bir kitap

2|0
    0|0
  • Aşık olan terk eder harika bir kitaptı. Hele de fonda farid farjad dinleyerek okuyorsan vay senin ruh haline

0|0
    0|0
  • klasiktir ergenken suc ve cezayı okursun 6 ay etkisinden kurtulamazsın.

0|0
    0|0
  • biraz siyasetten anlıyorsan...

İsim şehir bitki ve İsim şehir hayvan yazarı Yılmaz ÖZDİL. tavsiye ederim hayatımda okuduğum en akıcı kitaplardan ikisidir...

1|0
    0|0
  • JEAN CRİSTOPHE GRANGE:SİYAH KAN...beni çok etkıledı ben kıtabın en sonunda kadınlara tecavaüz edip öldüren katile hak verdım gercekten hak verdım

1|0
    0|0
  • kendi kutup yıldızını bul...

0|0
    0|0
  • Hiçbir kitapta bahsettiğin türden birşey yaşamadım. Bu aralar game of thrones serisini bitirdim. Güzeldi.

0|0
    0|0
  • nıtszche ağladığında sofinin dünyası ömer hayyam rubailer savas ve barıs

0|0
    0|0
    • nıtszche ağladığında çok merak ediyorum bu kitabı bir türlü okuma fırsatı bulamadım :(

• cok yogun bı kıtap kendını vererek oku bıtırdıgınde eskı sen olmazsın cok sey katıyor ınsana

• Ne yazık ki hayatımda 2 tane kitap okudum intibah, suç ve ceza onlarında en fazla 30 sayfasını ben nasıl bi insan evladıyım çözemedim ki gebersemde kurtulsam

0|0
    0|0
  • Kendini Arayan Adam.

1|0
    0|0
  • Fear the Worst

0|0
    0|0
  • cin ali x)

0|1
    2|0
  • Kelebek papillon

0|0
    0|0
  • cin ali tatilde :D

0|0
    0|0
  • Şah Mat - Mario Mazzanti.

0|0
    0|0
  • ilk okuduğum ve kendimi okumaya kaptırdığım, bakış açımı değiştiren kitap Albert Camus- Yabancı

0|0
    0|0
  • Schrödinger'in Kedisi :((

0|0
    0|0
  • kim takar salatalık kralını

0|0
    0|0
  • Uçurtma avcısı ve Kürk mantolu madonna...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Anita Blake serisi.Düşüncelerimi değiştir daha doğrusu farklı bir bakış açısıyla bakmamı sağladı.

0|0
    0|0
  • Zana Muhsen annemi bir kez daha görebilsem babaları tarafından para karşılığı evlendirilerek yemene gönderilern iki genç kızın gerçek hayat hikayesi

0|0
    0|0
    • Duymamıştım bu kitabı

• güzel bir hastalık

• Kesinlikle ;)

• link

çocuktum okuduğumda,işkenceler çok somut geldi,ergen ergen nevrim döndü

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna,tutunamayanlar

0|0
    0|0
  • Çatı Serisi

0|0
    0|0
  • canan tan piraye . çok klasik cevaplardandır belki ama çok severek okumuştum :)

0|0
    0|0
  • grinin elli tonu i

insanlık ayaga kalk

olasılıksız

0|0
    0|0
  • Duygu Asena - Aşk gidiyorum demez

0|0
    0|0
  • ask-elif safak

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna

0|0
    0|0
  • ımm levh-i mahfuz/burak özdemir diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Bakıs acımı degıstıren olmadı

0|0
    0|0
  • vurun kahpeye :D halide edip adıvarın okumadıysan tercihimdir.

0|0
    0|0
  • Bir Genç Kızın Günlüğü :p

0|1
    0|0
  • Aşkın Gözyaşları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...