Yarın akp secılır diye vedalaşalım mı?

şimdien vedalaşalım baskanlık sıstemı gelırse yasanmaz artık bu ulkede. kı bu halıyle her yerde elı kolu var ınsanlara kan kusturuyor o zmn dusunemıyorum bıle :S kendınıze ıyı bakın :(

Güncellemeler:
sizin inandıgınız adam bunlar işte p... ç kurusu
https://www.youtube.com/watch?v=W80K34vfF84

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• akp secilirse ben japonyaya kaçıcam artık yittiiirr :D

0|1
    0|0
    • banada yer ayırt dınsız olan bır toplum akpnın dın adı altında turuttugu toplumdan daha yucedır benım gozumde

• gel gel yan bileti sana alalım

Kızlar Ne Diyor 6

• Onlar seçilirse hiç bir şekilde iyi bakamayızz

0|1
    0|1
    • gelde ınsanlara anlat bunu en ıyısı s... olup gıtmek bunlar secılırse anlarım kı o zmn deveye dıken bu halkada s... yakısır derim

• Aynen seçilirse bende yokum seneye

• Aynen arkadasm cok haklisin hadi hakkinizi helal edin bundan sonrası savaş belki elimizde silahlarla tüfeklerle karşılaşrız

0|1
    0|0
    • ben kacıp gıdıem ılk fırsatta

• Hakkini helal et gizli kardes

0|1
    0|0
    • akpliysen helal olmasın degılsen helaldır sende

• Tamam alivedarçiiii :D

0|0
    0|0
  • Size GÜLE GÜLE ozamannn :D :D :D :D

1|0
    3|1
    • bakalım baskan olduktan sonrada gulebılecekmısın ınsallah gulen olursun aglayan degıl

• işte siz bu kadarsınız :D sizin gibilerin ztn bu ülkede yeri yokk çarpılırsınn dikkat ett Allah kelimesinide ağzına alma hadi eyvalllahhh

• sizin inandıgınız allahla benım ınandıgım allah bır degıl kusura bakma !!! nede sizin inandıgınız hz muhammedle benım nandıgım hz muhammed bır degil sizi biliyoruz otur ızle bakalım akpnın allahı peygamberı bak nelerde yaparmıs !!! eger sizij inandıgınız allahsa kastınız ben sızın allahınıza ınanmıyorum !!!
      https://www.youtube.com/watch?v=W80K34vfF84

• bence de secılır

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben de geliyorum baba az bekle altıma atlet giyim oralarda hava soğuktur üşütmeyek :/

0|0
    0|0
  • sana by by
    Dostum.^^

0|0
    1|0
  • Akp istifa

1|0
    0|3
  • Görüşmemek dileği izle gizli kardeş

0|0
    0|1
  • ama memleketi çakallara bırakıp gitmekte yakışmaz bize. aşağıdaki satır gayet açık..

"Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir."

0|0
    0|0
    • kendı halkı goz gore gore hırsıza haksıza dini sömürene yolsuzlugun en alasını yapana oy verıyorsa o ülke artık ülke degildir insanlarınına ( o adama oy verenlerın) akıl saglıgından suphe duyulur kuranın neresınde agacları kesın dıyor aksıne kıyametın koptugunu bılsenız fıdan dıkın dıyor adam camı ıcın agac kıyımı baslattı kımse durduramıyor daha neler neler bu halkı mı bu vatanı mı savunucam ben canı cehenneme hepsının boyle bır ulkede yasamak ıstıyorlarsa alsın yasasınlar yeterkı bızım yakamızdan dussunler

• Terket bu Ulkeyi biletler benden

0|0
    0|1
    • kestırmeyen en adı o. ç olsun mu?

• yav he he a. k cebınde su alacak paran yok babandan para ıstıyorsun bana gelmıs laf kalabalıgı yapıyorsun

Yükleniyor...