Zazaların Yüzde 95i Türkmendir. Eski Türk Tarih Kurumu Başkanı Yusuf Halaçoglu Açıklamıştı. düşünceleriniz nedir?

Zazaların Yüzde 95i Türkmendir. Eski Türk Tarih Kurumu Başkanı Yusuf Halaçoglu Açıklamıştı. düşünceleriniz nedir?

Zazaların Yüzde 95i Türkmendir.Eski Türk Tarih Kurumu Başkanı Yusuf Halaçoglu Açıklamıştı.düşünceleriniz nedir?

• Evet bu Adam Haklı
    80% (8)60% (9)68% (17)Oy Ver
  • Hayır Yalan Söylüyor
    20% (2)40% (6)32% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim sevgilim bingol zazasi ama. musta buyumus kurt degilim diyir ama kurtceyi sakir sakirnkonusuyornzazacayida secimdenkime vericeksin dedim oy hic kullanmam dedi benn ulkucuyum bence beni kirkutmamak ucin sinra akp dedi iyu yine dedim kafamdan hdp degil sonra ama kullansam bu secimde hdp diyince apicumusun sen iki gun sonra evlensek cocuklarimiz her biji apo diyemi hezecek dedim. yok l*n dedi guldu sizce apocu deyilim diyio durdu hani kurt degildin * dedim guldu

0|0
    0|0
  • Adam haklı

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz ya. yakında uzaylılarda aslında türk soyundan gelmiştir diyeceksiniz. yanlış hatırlamıyorsam onu iddia eden biri vardı zaten. zavallı ezikler. neyi ispalamaya çalışıyorsunuz bilmiyorum.

0|0
    1|0
  • Evet bu Adam Haklı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kürtlerinde bir bölümü ermeni olup zamanında sürülmemek için kürtüm diyenlerdir

0|1
    0|0
  • olabilir, muhtemeldir, şu bir gerçek ki, anadoluda yaşayanların %99,9 u kendini bildiği ırktan değil :D

0|0
    0|0
  • Zazalar otekilesmistir kurtlerle yaşayarak

0|0
    0|0
  • herkes bişeyler söylüyor

0|0
    0|0
  • Türk tarihi kurumu Başkanlığı yapan bilgili bir kişidir

0|0
    0|0
  • Şimdi burada ermeni soykırımından bahsetmiş zazaların türk olduğu falan yazmıyorda zazaları kürt diye biliyodum ben yani kürt bir arkadaşım zazalarda bizden falan demişti şimdi sen böyle diyince şaşırdım :D

0|0
    0|0
    • malesef kardeşim bazıları bunu dedigin gibi sanıyor. ama bu adam söylüyorsa %100e yakın dogrulugu vardır.

• Evet bu Adam Haklı

0|0
    0|0
  • Aslina bakarsiniz turkiyedeki kurt nufusu 18 bir bakmissinn kurt hayaliyle tutusan insanlar toplanmis 18 milyon olmuss cok garipp sasirdimm dogrusu😕

0|0
    0|0
Yükleniyor...