Bu sene tatil planımda Asya ulkelerinden bir kactanesi var fakat karar veremiyorum daha once gitmiş olan varsa veya ben olsam buraya giderdim dediginiz yerler var mı ebnm aklımda olan yerler

basta Tayland phuket ve pattaya
Endonezya jakarta ve bali
Malezya genel olarak
Kambocya ki Taylanda gidersem zaten bu ulkeyede gecis yapıcam
Singapur?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• bence koreyi dene o raya giden arkadaşlarım var ben çok merak ediyorum kore + taylan bence süper olurdu koredeki yerler falanda güzel yemekleride bizim tadımıza uygun tabi böcek veahtapot dışınd aonları sakın yeme :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hepsi güzel
    ama asıl mevsimleri kış zamanı yani yazın değil de kışın gitsen keike
    bir de ne istediğine göre değişir

0|1
    0|0
    • zaten sonbaharda onlarda sezon baslangıcı oluyor o zmaan gidecegim bende truzimde laıstıgım icin şu an istesem de kımıldayamam yerimden ayrıyetten orada şu an muson yagmurları var hava sıcaklıgı değişmemiş olsa bile gezemedikten sonra anlamı yok dedigin gibi

• sin güzel ama 3 gün yeter
      deniz ve eğlence ise phuket (samuiye gitme) ve bngk elbette
      patayayı bilmem
      deniz ve kültür ise bali
      ben olsam 1. gidişim se phuket ve bangk yapardım ama sen erkeksin vaktin varsa pataya ya uğra tabi ama bangk a 2-3 tam gün ayır

• ilk gidisim ama 15 gunlugune gitmeyi planlıyorum siz daha once gittinizmi?

• Singapur sec

0|0
    0|0
    • tesekkurler aklıma yeni yeni yatmaya baslıyor tayland ve endonezya uzun zamandır aklımdaydı ama singappur da şu an favorilerim arasında

Erkekler Ne Diyor 4

• Bahsettiğiniz yerlerin hepsinin bir olayı var.
    Örneğin Bali, Phuket ve Pattaya gibi yerlere balayında gitmek çok mantıklı. Tek başına veya erkek erkeğe gitmek kötü bir fikir.
    One night in Bangkok denir :) Orasının olayı da malum. Seks ve fuhuş.
    Singapur'un turistik bir tarafı yok ki. 30 km boyunca bir şehir ülkesi.

Bence bu tatili organize ederken önce kiminle gideceğinizi iyi seçmelisiniz. Beraberinizdeki kişinin cinsiyeti ve durumuna göre seçimler değişir.

Ayrıca @elegysun dediği gibi şu an gitmek pek mantıklı değil. Kış mevsimlerinde çok daha iyi oluyor.

Bahsettiğiniz yerler hep çok uzak mesafeli uçuş ve yüksek maliyetli. O yüzden bunu doğru planlamak gerekir.

Şarkımız da konuya uygun olsun ;

https://www.youtube.com/watch?v=FHCYHldJi_g

0|0
    0|0
  • kuzey kore en sevdiğim :d

0|1
    0|0
  • Singapur 😊😊

0|0
    0|0
  • Tayland ya da Singapur oldukça gelişmiş ve güzel

0|0