Romanımın giriş kısmı.. daha çok yeni ama yorum alabilir miyim?

http://www.wattpad.com/135836837-down-b%C3%B6l%C3%BCm-1 polisiye cinayet romanı olacak ilerde..

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• -Gülsüm hanım gerçekten yaşadığınız bu trajedi için çok üzgünüm fakat size yardımcı olabilmemiz için tüm olayı baştan anlatmalısınız
    Evet çok halsiz ve sarsılmış olduğunuzu biliyoruz gülsüm hanım fakat ne kadar hızlı olursak katili yakalamamız o kadar çabuk olur
    Gülsüm hanım yanındaki bayan polisden de destek alarak güc bela uzandığı koltukdan doğrulup battaniyesini üzerine çekerek başından geçenleri bize anlattı olay şöyle gerçekleşmişti:
    Gece tüm ağarlığıyla bastırmış hava herzamankinden biraz daha soğumuştu
    Dışarıda esen rüzgarın çığlıkları ile ürpermemek elde değildi
    O gece eşim murat ve oğlum osman ile şöminenin karşısında kurulmuş ben ise ateşin vermiş olduğu sıcaklıkla yarı yarıya kendimden geçmiş gibiydim...

Şeklinde bu kurguyu tamamlarsan gayet iyi olur dürüst olmak gerekirse hikayede aceni olduğun belli o tarz girişlerden Ziyade böyle bir anlatımı tercih et

0|0
    0|0
    • asıl olay bu giriş bölümünün 20 yıl sonrasında geçiyo ama bu bölüme de ilerde kısa kısa flashback lerle dönüp kurgusunu o şekilde tamamlamayı planlıyorum

• eyvallah :)

• Tabi. 1 dk da yazığımdan çok çatpıcı değil ama anladın nedemek istediğimi
      Bende böyle şeyler yazıyorum istersen sana birlaç örnek yollarım sonra 👍

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• güzel giriş olmuş
    oyladım benimde hikayem var okursan sevinirim:)

0|0
    0|0
  • emeğine sağlık

0|0
    0|0
  • dili geçmiş zaman geniş zaman olmamış...

0|0
    0|0
  • roman yazacaksan nasıl birşey olduğunu bilmelisin sadece emziğin rengini belirtince roman olmuyor acıyarak okudum berbattı hele sibelin geçtiği ilk cümle intihar sebebi

0|0
    0|0
  • Kırmayı gerçekten istemem seni. Özür dileyerek söylürğm girişi bile rezalet

0|0
    0|0
    • eleştiriye herzaman açığım eksiklerimi de söylerseniz ona göre düzeltebilirim

Yükleniyor...