Bu fotoğrafta ne anlatmak istemiş?

Ne anlatıyor bu çizim, özellikle kızlar :) EİG li soru <3

Bu fotoğrafta ne anlatmak istemiş ?

1|0
1716

En İyi Kız Görüşü

• günümüze artık hiçbir çocuk çocuk değil hepsi büyük kadın gibiler 13-14 yaşındaki çocuklar bile bir oyun oynamadan büyüyorlar sosyal medya tv sayesinde hepsi hemen kadın gibi görünmek istiyorlar şekil örnek a resim bu yaştaki bir çocuğun merakları. Bütün küçük kızlar büyük olmaya özenir ama bu devirde biraz fazla artık küçükler oyun oynamayı, derslerini v. s araştırmak yerine büyüklerin yaptığı şeylere özenip bunları araştırıyor ve sonra kimliğini bulamamış depresyon küpü bireyler oluyorlar (genelleme yapmıyorum bazıları böyle)

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• kız çocuğu karikatürü olduğuna göre topuklu ayakkabıya özeniyor sanırım küçük yaşta. ve topuklu ayakkabı giymenin inceliklerini öğrenmeye çalışıyor.

0|1
    0|0
  • hahah bölle resimlere bayılıyorum ya nerden bulyorsunuz? :D
    ama bnce bu fotoğrafta topuklu ayakkabıyı giymek herkzin harcı olmadığını topuklu ayakkabı giymek bir sanat olduğunun anlatıyor. :D

1|1
    0|0
  • Her kadinin topuklu ayakkabiyi giymeyi denedigini ve ogrendigini anlatiyo bence... ama topuklu ayakkabi giymek kadinlarda icgudu gibi dogustan bilinen bisey😀

1|1
    0|0
  • Herkesin dusuncesi yanlis burada anlatilmak istenen sey ayagin altinda bazi noktalar beyine ve diger organlara damarlarla baglidir ve ayagin öön ucunda duruyor ki ordaki nokta harekete gecsin. 😶

0|0
    0|0
  • çocukluğunu yaşayamadan büyümek istiyor gibime geldi :)

1|1
    0|0
  • şu an beynim off 😕😕

0|2
    0|0
  • kız çocukları annelerini örnek alır onlara benzemeye çalışır :D

0|1
    0|0
  • Yaptığı şeyin inceliklerini öğreniyor

0|1
    0|0
  • Yapmak istediklerini aslında bir bayan açısından en çok değer verdiği şeyler için bile uygulayamamış yapamamış bir insanı temsilen "Nedir, nasıldır?"sorularının cevaplarını arayan bir bayan :)

Uyduramamış, becerememiş belki de

0|1
    0|0
  • sen eig ver anlatıcam uzun uzun 😄

0|1
    0|0
  • Bilincim yerinde olsaydı buna çok iyi sallardım

0|1
    0|0
  • Topuklu zor zanaat usta.

1|1
    0|0