Hükümetin TV dizilerine karışmasını nasıl karşılıyorsunuz?

herhangi bir hükümetin, herhangi bir demokrasiyle yönetilen ülkede TV dizileri hakkında yorum yapmasını ve kanalları yönlendirmesini nasıl karşılıyorsunuz...

daha önce Behzat Ç., Bir Kadın Bir Erkek gibi dizilere, en son da Muhteşem Yüzyıla karşı yapılan baskıları kabul ediyor musunuz ?

NOT: Dizilerin içeriğini tartışmayalım, doğru ya da yanlış o ayrı bir soru olur, sorumuz hükümetler karışmalı mı karışmamalı mı ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Amaç belli aslında gündemi değiştirip gerçek sorunlardan soyutlamak herkesde kanıyo ya buna deli oluyorum.

0|2
    0|0
    • herkes aynı tuzağa DEFALARCA düşüyor malesef...

Kızlar Ne Diyor 6

• basın özgürlüğüne aykırı doğru bulmuyorum herkes kendi işini yapmalı bu rtük ün işi hükümet herseye karısacaksa idari birimlr ne yapacak dimi

0|1
    0|0
  • Valla karismali mi karismamali mi bilmiyorum ama muhtesem yuzyili onceden hic seyretmezdim basbakan elestirince izleyesim geldi meraktan. Yapma deyince yapasim geliyor benim :/

0|1
    0|0
    • toplumu etkilememiş, reytingde bir değişiklik olmamış dün...ama dizinin bu haliyle devam etmesi de zor görünüyor...

• Benim etkim nasil olmamis o kadar izledim dun:/ basbakan hakli ama hep hatun cekismeleri falan

• işte başbakan haklı dersen yanılırsın...herhangi bir vatandaş,tarihçi,gazeteci vs bu şekilde eleştirebilir...ama koca bir hükümet kalkıpta bir diziye müdahale amacı taşırsa bu korkunç bir şeydir...

• tamda bu soruyu soracaktım . bence karışmamalı. çünkü bunun bir dizi bir kurgudan ibaret olduğunu bilmeliler. başbakan buna kalkıp belgesel diyebiliyorsa bişey diyemem ama bu bir dizi ve ben sürekli izliyorum herhangi bir yanlışlık yok

0|1
    0|0
    • dizinin yanlış,doğru,iyi,güzel olduğunu tartışacak bisürü insan varken, hükümetlerin müdahalesi doğru değildir...haklısın..

• Ne dedi filan bilmiyorum ama ben türkiyemle ilgileniyorum demek istemiş ola bilur belki

0|0
    0|0
  • aslında herkes kendi işini yapmalı karışmamalı ortada kadar terör sorunu varken tvlere takılmamalı

0|1
    0|0
    • gerçek meseleler konuşulsun istenmiyodur belki de kimbilir

• ondan yani.. durup dururken eğitimi de karıştırdı yok 4+4 yok kıyafet serbestliği...

• o da ayrı bir soru başlığı olmalı...herşey kördüğüm..düzgün bir işimiz yokki...

• saçma buluyorum o kadar çok sorun varken çözemedikleri diziler mi kaldı

0|1
    0|0
    • sence amaç nedir..gündem değiştirmek mi, toplumu hizaya sokmak mı?

• tv kanalının...korkudan denileni yapmak zorunda kalacak...dizi aynne devam etsin, reyting alıyor diye hükümete karşı gelebilir mi...

• sanmıyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Sansüre karşı olan birinin

Gizli kullanıcı olmasına karşıyım

1|1
    0|0
    • gizli olmam da bir kasıt yoktu...ağaca değil ormana bakalım lütfen :)

• Fidanlar ağaca ağaçlar ormana dönmeli yurdumda :))

• amin :)

• karışmamalı elbette

0|1
    0|0
  • diziler berbat evet nasıl seyrediyorlar ve ne anlıyorlar bilmiyorum ama yinede kimsenin karışmaya hakkı olmadığını düşününyorum

0|1
    0|0
  • Demokrasiyle yönetilen ülke neresi?

0|1
    0|0
  • Hakkında yorum yapmalarında bir sıkıntı yok.Adı üzerinde siyaset bu herşeye karışır.

0|0
    0|0
    • siyasetin herşeye karışma hakkı yasalar çerçevesinde çizilir...

• o zaman sen de ben de birer insanız...özel hayatına müdahale etsin ister misin

• yasa çıkarma yetkisi ile zaten bunu yapma hakkı yok mu ? neyin özel hayat olduğunu yasalar belirliyor

Yükleniyor...