Kapat

Türkiye neden böyle?

Sacini acip gezince erkeklere kuyruk sallaniyormus. Sokakta gülünce orus. pu olunuyormus. Dogru mu bunlar? Ben türkiyede yasamadigim icin bilmiyorum, bunlar sadece duyduklarim. Daha neler bilmem lazim, ögreniyim bakalim.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Namusu vicdanı ile değil saç ile ifade eden milletten bir nane olmaz ve olmuyor zaten.

Kimsenin vicdan sahibi, dürüst, adaletli olmak gibi derdi yok çünkü bunlar zordur, kolayını bulmuşlar saç teli kapalıysa tamamdır.

Cehaletten başka bir şey değil.
    Şimdi başını kapatan insanlar biz cahil miyiz? diye sormasın.
    Başını kapatanlara cahil demedim, biraz okuduğunuzu düşünüp anlayacaksınız.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Hahaha. :D Tabi canım hatta ülkenin bazı bölgelerinde yamyamlarda yaşıyor. (Burada alay ettiğim kişi sen değil, sana Türkiye'yi anlatan.)

0|0
    0|0
  • yalan bunlar boşver takma sen herkesi canım ^^

0|0
    0|0
  • Evet oyle gelme

0|0
    0|0
  • maalesef türkiyede ön yargı çok. bazen haklı sebepler de var ama genel olarak çok yanlış yere ön yargı var. çok çauk birşey damgası yiyebilirsin

0|0
    0|0
  • Abartı

0|0
    0|0
  • müslüman bir ülkeyiz ondan

0|0
    0|0
  • Yalan ya hurafe inanmayın böyle şeylere. Özellikle sen kesinlikle inanma :)

0|0
    0|0
  • Eğitim oranı düşük cehalet yüksek olduğundan durum bu hiç dönme bence

0|0
    0|0
  • puffff

0|0
    0|0
  • öyle bişiy yok. kızlar fiilen zaten 50 tane erkekle çıkıp orospuluklarını tescilliyorlar.

0|0
    0|0
  • Eğer namaz kılıyorsan elinden tespih eksik olmuyorsa... Karakterinin bir önemi yok.. İyisindir herkes seni benimser senden iyisi yoktur :D hele birde esnafsan sırtın yere gelmez..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Böyle bir şey yok Türkiye böyle bir yer değil saçını açmanında gülmeninde bir adabı vardır bunları uygulamazsan hem toplum kurallarını çiğnersin hem de bu dediklerin kısmen çıkar ortaya saçına kimse bir şey demez ama çok absürt şeyler yaparsanda bakılır biz bile hemcinslerimize bakıyoruz gülme konusunda sokakta gülmenin de adabı var bir de kızsın zaten hahaha diye böğürerek kahkaha atmanın alemi yok sokakta kendine dikkat et hal hareketlerine yeterli

0|0
    0|0
    • Ediyorum zaten, ama iste türk milleti abartiyor herseyi.

• Abartma falan yok sen şimdiki kızları görsen hak verirsin sı-okakta ne hareketler sergiliyorlar hiç ar utanma yok sokakta yürürken başımızı ne tarafa çevirsekte şu manzarayı görmesek diye düşünerek yürüyoruz

• Hadi ya, o kadar kötü mü? Almanyayida gectiler desene.

• Hı hı aynen.. Hatta boyle yapanları fişliyoruz sonra İETT duraklarına asiyoruz fotolarını :D

0|0
    0|0
  • Evet Türk erkekleri berbat gelme buraya.

0|0
    0|0
  • Oo bunları aştık biz artık sokakta her gezen kız aranıyormuş o yüzden dışarı bile çıkmıyoruz biz

0|0
    0|0
Yükleniyor...