En Çok Hangi Anime Ve Karakterini Seversiniz?

Mümkünse Death Note, Naruto, One Piece ve Bleach gibi çok bilindik animeler olmasın.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Usui Takumi <3 Romantikliği bir kenera bırakırsak mahouka koukou no rettousei'den tatsuya derim. Karizmatik bir yanı var. No Game No Life'da Shiro da ayrı bir sempatik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tokyo ghoul'un özellikle mangası çok güzel Ishida-san gerçekten kendini işine adıyor. Kaneki en sevdiğim karakter yazık başına gelmedik kalmadı zavallı kutucuğun :'(( Izlemeni özellikle mangasını okumanı öneririm :)) bir de psikolojik ağır bişi biraz ama Oyasumi Punpun beni çok etkilemişti ( o da manga)

0|1
    0|0
    • Kuzucuk olcak o :'D

• Bak bir şey tuttu bende soa yi severim asuna falan candir :D 2. Sezonu bitiremedim ama

• 2. Sezon sıkıcı benim en sevdiğim karakter Asuna'dır :)

• Shiro ^^(Deadman Wonderland)

0|0
    0|0
  • anime olarak hetaliayi severim karakter olarak fairy tailden grayi

0|0
    0|0
    • Heteliayı açıkcası ilk defa duyuyorum ama Gray'ı bilmeyen yoktur sanırım. Bende en çok Sword Art Online ve karakter olarak Asuna'cıyım.

• hetalia guzeldir birinci ve ikinci dunya savasindaki ulkelerin karakterlestirilmis hali ve aralarindaki diyaloglar falan tarihe uyuyor izle derim

• İlgimi çekti listeme alayım hemen. Bu aralar eski tarihi konuları ele alan 2015 yapımı Arslan Senki gösterimde ben de onu önerebilirim.

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...