Önerebileceğiniz şarkılar var mı arabesk rap dışında :D?

önerebileceğiniz şarkılar var mı arabesk rap dışında?

0|1
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba arkadaşlar size bir sorum ne olur bana yardım edin biz kızla tanıştım sonra iş ilerledi çıktık kız beni her dakika soruyor seviyor beni hiç bırakmıyor her dakika beni soruyor arkadaşlarıma tabii bende haber alamayınca her şey iyi güzel ama bana bir açıklama yaptı ben karoldum bu arada 17 yaşındayız ikimizde kız bakire olmadığını söyledi bende şaşırdım konuştuk bana benim namus kavgam yok ama sakın bu ayrılık meselesi olmasın diyor ama benimkafama çok takılıyor her gece ağlıyorum ona da söyledim sen benim değil o ilk ilişkiyi yaşadığın kişisin dedim ayrıldım ama sonra yapamadım onsuz barıştık şimdi çok mutlluyuz aslında devam ediyoruz ama benim aklım kalıyor şimdi bu yaşta böyle yaptıysa ileride ne yapar bilemiyorum hep bir şüphe ama ayrılmıyorumda sizce ben doğrusunu mu yapıyorum devam ederek yoksa aptallık mı yapıyorum? lütfen bana yardım edin?

0|0
    0|1
    • arkadaşım bunu normal soru olarak paylaş yorum altında oolmaz

• sen seviyo musn onu

• valla çok seviyorum oda seviyor beni yaptım bir şey kendi rızamla oldu ama daha da görüşmüyoruz bitti diyor ama çocuk üst mahallesinde oturuyormuş ne yapayım sizce

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 3

• Damirn rices-9crimes
    Barıs maco -kol dügmeleri
    Alper ayyıldız tüm sarkıları (agustos sırılsıklamdan basla)
    Cem karaca

0|0
    0|0
  • Xper için... arsız bela yüzüğü takmış evleniyoe

0|0
    0|0
  • manga yeniden sev

0|0
    0|0
Yükleniyor...