Kuru boya ile portre resim yapmak için ne tür kağıt almalıyım?

Pek anlamıyorum bu resim kağıtlarından falan. Bir de kocaman olmayacak kağıt. Nasıl bir kağıt kullansam etkili bir sonuç elde edebilirim? Bir de şu kahverengi kağıtlar ne için kullanılıyor onların adı ne? Onlar üzerinde de yapılabilir mi kuru boya?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• herhangi bir kağit olabilir sadece yağlı olmasin. mat ve kuru olduktan sonra herhangi bir kağitta yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • Hımm yağlı değil bildiğimiz kuru boya işte şu tenekede olanlardan.

• bilmiyorum ki ismini cismini kırtasiyede görmüştüm internete falan yazdım Kraft kağıt falan diyor defter şeklinde görmüştüm adam çizim için falan filan demişti

• hm anladim. bu sketch kağitidir. yani hani sketch yapiyoruz ya kurşun kalem vs. kullanabilirsin üzerinde.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Şöhler alabilirsin; kuru ve dolgunlardır, üzerindeki pürüzü hissedebilirsin ayrıca onların kahverengi olanları da var sanırsam.

0|0
    0|0
  • Nuye buyuk olmayacak A4 boyudu kadar bir seye mi yapacaksin

0|0
    0|0
    • A4 ya da işte çok az daha büyüğe yapacağım evet. Öbür türlü boyarken yani kağıt biraz büyük olunca sıkılıyorum, üşeniyorum ondan :D

• Al normal a4 ciz bloklardan pek farki bir yok yanlışlıkla gidip parsomen kagit alma o ince oluyor

Yükleniyor...