Yabancı dizi izlermisiniz? Türk dizilerine kalitesi nedir?

izliyorsanız hangisi ben çok seviyorumm

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• türk dizilerinde A nın eli B nin cebinde, B nin eli E nin üstünde E nin eli C nin bir tarafında C nin eli A nın cebinde. O ona bu buna şu ona o buna şu buna derken dizi bitiyor, dizide değil mübarek sanki film. dizi dediğin 45 dakika sürer bilemedin 1 saat. nedir o öyle 3 saat... bir Behzat Ç vardı başka da bilmiyorum ben.
    Fringe
    House MD
    Grey's Anatomy
    Bones
    The Orginals
    Supernatural
    Marvel agen shield, agent carter dizileri.
    Arrow ( may neymiz olivır kuiiin)
    Fargo
    Perception
    Gotham
    Person of interest. Aklıma gelenler bunlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tabiki yerli dizileri kötülemek hoş değil ancak adamlar düzgün yapamıyor ki. Izlemeye çalıştığım tüm Türk dizilerinin genel konusu "aldatma, töre, büyük aşklar, zengin kız fakir oğlan, fakir kız zengin oğlan" ve türevleri. Hepsi 3. bölümden sonra aşkı memnu oluyor. Türkler star wars yapsaydı Luke kesin darth vader ile evlenirdi. Yabancı dizilerde de oluyor bu tarz saçmalıklar ama öylelerini de izlemiyoruz. Game of thrones tarzı dizilerle yarışması imkansız zaten.

0|0
    0|0
  • 23 Tane yabancı 1 tane Türk izliyordum.. O da medcezir. The oc'nın çakması diye bakıyordum.. Türk dizisi sevmiyorum ya..

0|0
    0|0
  • Film tercihim

0|0
    0|0
  • genelde yabancı izliyorum hatta cogu zmn kore dizileri izliyorum daha kısa oluyo tadında bırakıyolar herseyı

0|0
    0|0
  • İzlerim. Criminal minds

0|0
    0|0
  • evet izlerim. haha türk dizi kalitesi mi? game of thrones son bölümü izleyen bilir. piyasadaki tüm türk dizilerini 10a katlar

0|0
    0|0
  • game of thrones
    the originals
    supernatural
    penny dreadful

0|0
    0|0
  • Yabancı dizi izlemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Türk dizilerini pek izlemem. 2 saatlik aksiyonu sıfır bölümler. İzlediklerim Game of Thrones, Vikings, Arrow, 12 Monkeys ve iZombie.

0|0
    0|0
  • İzliyorum

0|0
    0|0
  • Sadece yabancı diziler izliyorum.
    Yerli diziler beş para etmez.

0|0
    0|0
  • Game of thrones gibi diziler hariç neredeyse hepsini ya izledim ya da halen izlemekteyim.

0|0
    0|0
  • Arrow izloyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...