Hayatınızda etki yapan filmler var mı varsa önerir misiniz?

epey bir film koleksiyonum var herzaman anılar kadar hayatımızda yer tutan filmler oluyor sizin hangi film

benim umudunu kaybetmedir :

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

• paranormal activity:D çok etkisi var hayatıma özellikle gece uykularıma

jeux enfants,big fish

0|0
    0|0
    • cesaretin varmı aşka duygulandım ender filmlerden =) paranormal ac herseferinde gitmicem diorum biri zorluyo ve sıkılp çıkıyorum

• sıkılıp mı cıkıosun korkup mu ahaha:D

• aslına bakarsan 3 te bekledim korkuyum diye ve hani insan istiyo para veriyosun korkmak lazım eşyalar düşünce hafifmi tırsma oldu

Kızlar Ne Diyor 15

• gerçeğe çağrı.

0|0
    0|0
    • vay bende 2 hafta önce filan izledim süperdi colin ztn çok sevdiğim bir aktör kafamı çok bulandırmıştı

• zindan adası 2 saat mala bağladığım ve tekrar acp izlediğim bi film ki normalde sevmem tekrr izlemeyii...

0|1
    0|0
    • iyi filmdi ama sonunda bi anlamsızlık boşluk bıraktı acaba dedirti yani ben oyun sandım 2 -3 kere tekrar oynattım

• İ-adeyi ziyaret.

• soledklernn hepsini izledm diğerleri konusunda bişey diyemem ama 7 yaşam iidi tabiki ama dediğim gıbı bn yönetmen olarak en iisi dıorum yoksa başlangıç ta iidi ama daha sonra etkisi altına almadkları için zindan adası benim için ii

• Lord of the rings triology tabiki de :)) sonra star wars um var bir de :) tek film olarak dersek de mr nobody ve into the wild a bayılırım baya da etkilemiştir ikisi de :)

0|0
    0|0
    • into the wild i pek sevmemiştim hatta sonunuda getiremedim desem yeri var

• yaa çok film izledim okadar bayanını görmedim belki haksızım ama sıktı beni bıraktım

• biyografik br film oldğundandır belki de ama bence çok güzel.zevk meselesi tabi..

• Umudunu Kaybetme çok güzeldi.Başarabilmek zor tabi. Onurlu Bir adam ,Cesur Yürek,Vatansever,Devlet Düşmanı,Esaretin bedeli,Lorenzo'nun Yağı ilk aklıma gelenler.

0|0
    0|0
    • bu fimlerin arasına hemen adeletin peşindeyi koyarım yani zıng diye oturur =D

• Konu harikaydı film muhteşemdi.Filmden sonra 2 gün "o filmin başka bir sonu olmalıydı"yı konuştuk:)

• olanları açıklamadan bitirebilrlerdi değilmi =9 kanle gelen adelet gelen adelet unutlmaz .. iyidi ya

• Evet wardi her insanda oldugu gibi:) ama su aralar evim sensin faworim alismis bi senaryo ama filmde bilinmedik bi duygusallik var

0|0
    0|0
    • daha henüz izleme fırsatım olmadı evim sensini ama çok öneriyolar en yakın zamanda izlicem

• Aşkın Gücü :)

0|0
    0|0
    • bende çok seviorum ztn cubanın olduğu her filmi severim ama robin williams on numaraydı

• içimdeki yangını tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • 3 budala...

0|0
    0|0
  • yok ole bı flm..

0|0
    0|0
  • 14125768435769 kere izlememden mütevellit Goodfellas.

1|0
    0|0
  • 3 idiots eğlenceli

0|0
    0|0
    • hint filmlerini pek sevmiyorum onu izledim ama 3 gün sürdü film güzeldi sonuda güzeldi fakat çok yavaştı arada müzik dans giriyor öldürüyor beni dizi yapsalardı olurdu hani sonunda keşke izlemeseydim ya ilerde izlerdim süperdi demedim yani

• Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi ve Aşk Tesadüfleri Sever..

0|0
    0|0
    • aşk tesadüfleri sever ya müzikleri olsun hikaye olsun bence türkiyede yapılmış en iyi film

• aynen çok kaliteli ve duygusal bir film. :)

• etkilemesi önemli yoksa kalitesine bişey diyememde yani hayatımda yeri vardı

• Benjamin Button diyorum kesinlikle!

0|0
    0|0
    • woaw hiç aklıma gelmedi çok farklı bir konu anlatış şekli zevkli olduğunu söyleyebilirim gerçekten enfesti

• bir kız için : erkekler ne söyler kadınlar ne anlar :)

0|0
    0|0
  • Musallat:)) hala gece zor uyuyorum :) berbat bisey :))

0|0
    0|0
    • aynen o filmi birde çok kalabalık izledim sonra 4 kişi yatmamıza rağmen yanımdakilrden korkmuştum

Erkekler Ne Diyor 11

• Undisputed serisi ve fight club başarılıydı benim için, ayrıca Assassination games.

0|0
    0|0
    • hah işte filmden anlayan biri dostum boyka boyka diye bağırasım geliyordu filmde dövüş filmlerine bayılıyorum .

• aaa ben dikkat etmedim ona filmiş ama izledim o suikast oyunlarını baya oldu banliyo 13 ztn yamakasi tarzı olduğundan kaçmaz =d

• Evet ismini duyduğumda benim de tepkim senin ki gibi oldu la dedim filmmiş bu :D

• can dostum :) iyi filmdir. aşk yemini

the notebook

50 ılk opucuk

ghajini

bunlar ıyı fılmlerdir :)

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi kendimi hala kral sanıyorum... :)

1|0
    0|0
    • dostum sen ne diyorsun ya biz arkadaş ortamında sıkılırsak bir açıoruz müziği rohan atlıları gibi oluoruz trol avlıyoruz =d

• umudunu kaybetme .ve aşk tesadüfleri sever etki bakımından hani =D

• umudunu kaybetme iyidir. ama bende sadece yüzüklerin efendisi ! :)

• v for vandetta içimdeki, yönetimin haksızlıklarına korkusuzca karşı çıkan anarşist bir ruhu uyandırdı solcu filan değilim sadece muhalifim

0|0
    0|0
  • son ders aşk ve üniversite filmindeki şu söz bende çok büyük bir etkisi oldu link

0|0
    0|0
    • dostum aslına bakarsan en sevdiğim tarz gençlik ve üniversite filmi fakat son des aşk pek sevmedim yani o başroldeki çocuk pek iyi değildi bana göre ama etkiyi almaya bağlı sen almışsın senin için en iyidir

• The Basketball Diaries

0|0
    0|0
    • bu filmi hatırlıyorum gibi ama izlemedim sanırım önerirsen ilk boşluğumda değerlendircem güzel bişeye benzior

• Güzeldir biraz uzun bi filmdir hayatımda bir yeri kapsıyor. Öneririrm

• Etki değil de, Titanik ve 6. His'si çok beğenmişimdir.

1|0
    0|0
    • 6. hisi bende çok severim dostum yani farklı bir anlatış şekli vardı titanik ztn efsaneleşmiş bir film

• 6. his için +1

• 5 6 defa izlemişimdir. gerçekten bir tom hank klasiği diyelim

Er ryan kurtarmak..

0|0
    0|0
  • KOKU .-parfüme... antonio bandereasın... çok fena

0|0
    0|0
    • film çok durandı birazda açık fakat duranlığı harbiden farklı olduğunu göstrdi insanlardan parfüm yapmak hangi manyağın aklı gelirki

• oyuncu olarak söylemiştir

• filmin ismi koku.. ben türkçe anlamını yazdım...

• Fight Club , Braveheart , V For Vendetta

0|0
    0|0
    • hepsi ayrı ayrı güzel ama tabiki fight club üst seviye gerçi hepsinde bir baş kaldırış var acaba öyle filmlerden mi hoşlanıosun dostum

• eyi yakaladın =)

• Esaretin Bedeli & The Shawshank Redemption 1994

Hayat Güzeldir & Life is Beautiful 1997

Can Dostum & Intouchables 2011

1|0
    0|0
    • 2. sini izledim gerçi izlemeyende azdır birisi ztn imdb de 1. ama can dostuma bir türlü başlayamadım açtım fakat sanki sarmıcak gibi geldi kesin izlicem ama biara kapağı pek çekmiyo insanı

• bakalım fırsat bulduğumda izlicem bugun çılgın motorcuları izledim can dostumuda yarın izlerim heralde

• hayat güzeldiri unutmuşum++

Yükleniyor...