Romanım başlangıç için nasıl sizce?

Romanımdaki karakteri tanıtmak için yazdığım giriş bölümü.. Bence olarak paylaştım.

Süper bence olur mu bilmiyorum ama okuyup görüşlerinizi bildirir misiniz lütfen :) görüşlerinizi merak ediyorum..

teşekkür ederim şimdiden :))

http://www.kizlarsoruyor.com/kultur-sanat/a29665-hayallerden-bir-roman

Güncellemeler:
romanımı birinci ağızdan yazmayı planladım. yazarla karşılıklı sohbet eder gibi bir hissenim vermesini amaçladım.. o tarz romanları daha samimi buluyorum.. önerilerinizi bekliyorum :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Romandan çok otobiyogrofi veya günlük gibi olmuş madam. Sözlerini çok yalın , günlük hayattaki gibi kullanmışsın , az da olsa kelime haznendeki kelimelerini süsleyip öyle okuyucuya vermelisin. Hayal gücünü zorlamalısın biraz ve yaşamındaki kesitleri zenginleştir

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim önerilerin için dikkate alacağım :) ama amacım birinci ağızdan sohbet eder tarzda bir kitap oluşturmak..

• Anladım. Bence başlangıç için fena değil tabi düzeltmen gereken yerleri söyledim :) ama dediğim gibi başlangıç için iyisin. Başarılar :)

• teşekkür ederim :) evet düzenleme yapacağım biraz :)

Erkekler Ne Diyor 2

• aslında daha çok roman gibi demiyelimde genç bir kızın yaşantısından günlük gibi olmuş biraz hmmm şey gibi sanki kendi yaşadıklarını buradaki günlüğe yazar gibi

0|0
    0|0
    • öyle olacak zaten inşallah :) birinci ağızdan yazacağım.. karşılıklı konuşuyor gibi hissedilsin istiyorum daha samimi geliyor bana öyle romanlar

• ricaederim :) ozaman senden daha iyi işler bekliyoruz demektir :)

• inşallah :))

• Cidden burdan gorus mu istiyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...