Okulda serbest kıyafetin ilk gününde nasıl olur sizce?

bence böyle olur link sizin fikriniz nedir?

0|0
25|14

En İyi Kız Görüşü

• ilkokulda farketmez de lisede çok fena farkedecek. özellikle kızlar açısından :D

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• link bence böyle :D

yalnız senin resmindeki adrese koptum sakallarım varken... haha :D

0|0
    0|0
    • ohaaa daha yeni gördüüm hahahahaha ben şimdi gördüm o küçük yazıyı büyütmeden görmüştüm ben o resmi:D:D hahahaha çok güldüm bak bukadar insan bile farketmemiş bravo çok dikkatli birisin demekki:D

• vallahi bravo ben mühendis oldum öyle bakarım valla boş boş:D tebrik ettim valla cidden:D

• sağol :D :D

• bence rengarenk olur

0|0
    0|0
  • cok yanlıs bır karar olmus bnce forma varken kımse takmıyodu sımdı serbest olmus ıyce azıtırlar hıç bsey gymeden ggtmeye bıle kalkan olur dkat cekıcem dye hem kızlar hem erkekler acısndan gereksız rekabet baslarr. ayrıca ezılen yoksul çocuklar ne olucak 2 pantolonu 1kazagı olan cocugu nye dusunmemısler acaba...

1|0
    0|0
  • Ergenleri düşünemiyorum,gösteriş kendini beğendirme yarışı hiç amacına uygun bi karar değil bence,hem üniformalar güzeldir ben hiç aksini istememiştim.

0|0
    0|0
  • daha kötüsü de olacağına eminim...

link vermeye gerek duymuyorum,versem de kendi bakış açımdan eleştirmiş oluyorum çünkü

0|0
    0|0
  • Zengin fakir ayrımı belli olur çocuk yaşta, üzücü olabilir.

0|2
    0|0
  • bana saçma geliyor. çünkü daha okulun belirlediği kıyafeti alamayan insanlar var. her gün değişik kıyafeti nereden bulacaklar. insanlar arasındaki maddi durum farkı gözle görülür hale gelecek ve bekli de çocuklar okuldan soğuyacak...

0|0
    0|0
  • Kıyafet alabilecek durumda olan var, alabilecek durumda olmayan var. Hem artık öyle bir gençlik var ki çıplak dolaşıyorlar okullarda da bu olacaktır. Berbat bir durum.

0|0
    0|0
  • Bir üniversiteli olarak bir farkımız olduğunu düşünüyordum, artık o da kalmadı ):

2|1
    0|0
  • Ahaha olabilir :) İyi giyinmeyi öğrenirler abisi.

0|0
    0|2
  • bknz. üniversiteliler..

0|0
    0|0
    • üniversitelilerde kendi arasında ayrılıyor muhakkaktır. ama bir ortaokul lise evladının gelişimi evrimi o kadar bile değil

• haklısınız :)

• ahahh bnde byle tarf edıcektım :):)

0|0
    0|0
  • ilk gün bütün ergenler cozutur sonra sıkılırlar bence her gün süslenmekten falan

0|0
    0|0
  • Böyle bir saçmalık olamaz ya.

0|0
    0|0
  • hiç güzel olmayacak.

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum buna..

0|0
    0|0
  • Her telden çalacak işte..

0|0
    0|0
  • Kötü olur ya bir de yeni nesi gençlik liseliler yani hep birbirleriyle dalga geçiceklerdir

0|0
    0|0
  • Durum vahim aslında...

1|0
    0|1
  • Kızlar şimdiden ne giysem acaba diye düşünüyorlardır :)

0|0
    0|1
  • bence hiç iyi olmayacak düzen denen bişey kalmıcak

0|0
    0|0
  • e zaten böyle geziyorlar :)

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana :D ama serbest kıyafete gerek yok ya zaten böyle olan okullar var :D

0|0
    0|0
  • olabilir :) bence daha farklı manzaralar da çıkacak .sorunlar da beraberinde gelecek gibi .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ilk günü değil de son günü şöyle olabilir. link

1|0
    0|0
  • Nerden çıktıysa bu saçma sapan karar acilen değişmesi lazım.. Maddi sıkıntı çeken aileler için çok büyük sıkıntı.Öğrencilerin psikolojisi için çok büyük sıkıntı.Ayrınca her gün giyecek derdiydi şuydu buydu daha büyük sıkıntı.. Okula giren çıkan belli olmayacak kimisi düğüne gider gibi gelecek serseriler iyice çoğalacak.Merak ediyorum bu kararı alanların bunları neden düşünmediğini.. Sonuçta devlet okulu.

0|0
    0|0
  • Durumu iyii olanlar hergün yarın yeni kıyafet giyip hava atıcak olmanın rahatlığı ile güne başlarken gariban yarına yine aynı kiyafeti giyicem başka temiz kiyafetim yok psikilojisi ile başlıycak durumu iyi olanlar her gün farklı ayakkıbı giyerken gariban kışın yazın tek değiştirmeden giydiği ayakkabısı ile gezicek durumu iyi olanın annesi hergün onun tshirtlerini polo marka gömleklerini ütülerken garibanin annesi pazardan 10 liraya aldığı gömleği ütülerken yakicak çocuğuna üzülüp dertlenip kederlenicek yeni kiyafet ile gönderemediği için çocuğunu.Kısacası eğitim sistemini bu hale getiren düşüncesizce misyonluğunu yaymaya çalışan sistemin de sistemdekilerin başında duranların da Allah belasını. versin.

0|0
    0|0
  • adam inci beyler

0|0
    0|1
  • leopar desenli kızlarımızı görücez

0|0
    0|1
  • ahlak yapisi bozulacak , zaten bozuktu , iyice bozulacak , hani bakire kız istiyordunuz ya unutun abi onu.

0|0
    0|0
  • sonuç belli kızlar hollandada sanacaklar kendini ipinden kurtulmuş dana gibi orasını burasını açacak erkeklerde salak saçma sapan saçlar düşük bel pantolanlarla ortada dolanacaklar

0|0
    0|0
  • öğrencilere serbestlik gelmesi bence iyi olmayacak.kızlarımız okula değilde, p*rno film çekimlerine gidiyormuş gibi giyinecekler.

0|0
    0|0
  • o fakir insanlar ne yapacak 2 tane kıyafeti olmayanlar bunları bile bile bu kanunu çıkaran buna oyveren herkes şerefsizdir

0|0
    0|0
  • Öğretmenlerin otoritesi daha da azalacak ve disiplinsizlik tavan yapacak.

0|0
    0|0
  • çok çok yanlış bir karar

0|0
    0|0
  • eğlenceli olur

0|0
    0|0
  • duvarda resmimiz alemde ismimiz vardır.herkes akıllı olacak :DD:P

0|0
    0|0
  • eylül 2013 e daha çok var o zamana kadar neler olur neler