Kitap yazmakla ilgili fikriniz lazim KC ciler?

Merhaba öncelikle herkese iyi aksamlar.. Ben 23yasinda biriyim, bazi hayallerim var, gerceklestirmeden ölmemek icin dua ettigim..

Ben hayati oldukca karmasik ve zor sartlarda yasayan biriyim. Psikologumla konusurken ondan aldigim gazla roman yazmak konusunda kendime bir özgüven gelmisti ama tikandim.. Kaba taslak neyi nasil anlatacagimi tasarlamisdim once ama daha sonra biraz ara vermek durumunda kaldim simdi en basindan baslamak istiyorum.

Fikir verebilir misiniz? Kimlikleri apacik belirtmeli miyim yoksa sahte isimler daha mi iyi?
Romani birinci agizdan mi yazsam?
Hikayelerimi de zaman sirasiyla mi anlatsam yoksa daha baska akislar mi kullansam?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bunca kelimenin içinden sadece kcye takılmışlar komik😀eğer bir otobiyografi yazmayacaksan kurgu isimler kullan. Gitti geldi gibi 3. Kişi ağzından yaz bence

0|0
    0|0
    • Hayatlarinda da herseye tek bir pencereden bakan kisiler olduklarini dusunuyorum..

Tesekkur ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Kc? Kc=kizlar coruyor. d

0|0
    0|0
    • O kadar sey yaziyor tebrik ederim tek bit noktaya takilip kalmayi basarmandan dolayi

• Ilgi alanim olmadigi icin gerek duymadim

• Kişilerinin isimlerini deiştirme romanda tıkanabilirsin vazgeçme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kc derken?

0|0
    0|0
  • İşleyişini hayal ederek yaz. O boyuta geç birnevi sıkıcı betimlemelerle doldurma derim

1|0
    0|0
  • eğer kimsenin bilmesini istemiyorsan gizleyebilisin isimleri
    zaman sırasıyla yazman daha iyi olur yani öbür türlüsünü becerebilirm diyorsan denemni tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Peki, tesekkürler gorusun icn 😊

Yükleniyor...