Barcelona mı Madrit mi? Hangisine gitmek istersiniz deseler cevabınız ne olurdu?

barcelona'ya yoksa madrid'e mı gitmek istersiniz deseler cevabınız hangisi olurdu ?

0|1
12|42

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 42

• Madridi isterdim

0|0
    0|0
  • Barcelona'ya gitmiş olduğum için Madrid :) Ama sanırım tercihim önce Barcelona olurdu. İş için gittiğim için seçme şansım yoktu..

0|0
    0|1
  • Dostum kimisi şehir olarak cevap vermiş kimisi kulüp olarak sen ne tarz sormuşsun :D

Her neyse iki türlü de Barcelona.

0|0
    0|0
  • ikisine de gittim. ikisi de harika şehirler. barcelona daha iyi ama

0|0
    0|0
  • baarrrçaaa barçaaaa

0|0
    0|0
  • real madrid olurdu..her futbolcunun hayali gibi..

0|0
    0|0
  • new meksico

0|0
    0|0
  • Türkiyeyi bitirdiniz yurtdışı kaldı..

0|0
    0|0
  • katalonlar ispanyadan özerkliklerini istiyorlar. kimse onların özgürlüğünü istemelerine birşey diyemez ama nedendir bilmem ben bir barcelona ve katalonya antipatizanıyım. madrid diyorum.

0|0
    0|0
  • madrid kilot frikik şehri heryer frikik garıp bır yer. barcelona iyidir hatta super

0|0
    0|0
  • madrid olurdu.Barça beni bayiyo 90 dk boyunca top onlarda ve uzakdan şut yok hep paslaşiyolar kale dibine kadar sonra yuvarliyolar.Real madrid de ise olaylar farkli göze çok hoş top oynuyolar

0|0
    0|0
  • Oranı kaçmış ona göre :)

0|0
    0|0
  • Barcelona derdim sanırım ama neden bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Tabiki Madrid :)

0|0
    0|0
  • Önce Madrid yazmasını öğren cahil

0|1
    0|0
  • ben finlandya / helsinki

0|0
    0|0
  • Futbol açısından bakmıyorum olaya Fakat madrid Çok iyi. Mardidte boğa güreşini izlemek isterdim :))

0|0
    0|0
  • arkadaşlar barcelonayı fena methediyolar, vakit olsa da ikisini de gezsem aslında üstüste en güzeli.

0|0
    0|0
  • valla çocukluğumdan beri real madride sempatim var ama sonuçta profesyonelim barcelonada olabilir. messiyle oynamak isterım. messinin yetenekleri tartışılmaz ama bende kendimi göstereceğime eminim

0|0
    0|0
  • Barcelona taraftarı "kürdistan" diye yırtınmaya başladığından beri soğudum onlardan

0|1
    0|0
  • madrid e gitmiştim. barcelona ya ise henüz gitmedim. barcelona nın daha güzel olduğu su götürmez geçen ay abimler gitti çok iyiymiş

0|0
    0|0
  • Barcelona'nın futbol takımından başka gider yanı yok. Yerlileri de acayip zaten. Her türlü Madrid.

0|0
    0|0
  • Rizespor :)

0|0
    0|0
  • ikisinede giderim haci ben

0|0
    0|0
  • Madrid . . .

0|0
    0|0
  • Kudüs e gitmek isterdim

0|0
    0|1
  • Barcelona.

0|0
    0|0
  • Deplasmana gitmem Onlar Kadıköye gelsin ;)

0|0
    0|0
  • barcelona :)

0|0
    0|0
  • de la Madrid :-)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12
Yükleniyor...