Ego nedir? Ego deyince aklınıza ne geliyor?

ego, çoğu zaman zincirlerini elimizde tuttuğumuz av köpeğimiz gibi birşey bence takdir edilmek şımartılmak mükemmel ve ideal olmak temelinde vardır egonun. kimilerine göre insanları birbirinden uzaklaştıran birşeydir, kimilerine göre ise insana azim kazandıran en umursamaz kişileri bile birşeyleri başarmaya iten birşeydir.

peki sizce ego deyince aklınıza ne geliyor?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ego deyince aklıma kendim geliyorum ve herkesin aklına kendi gelmez mi zaten. Egonun da tanımı ben, ben, ben ve gene ben değil midir ki? :)))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ankara otobüs işletmeleri :)

Elektrik Gaz Otobüs

1|0
    0|0
  • Egona yenik düşmediğin sürece sıkıntı yok .

1|0
    0|0
  • Öğrenci üstadına sorar ;

Ego nedir? Üstad yüzünü buruşturarak öğrenciye dönüp, "bu ne kadar aptalca bir soru. bunu sadece bir aptal sorabilir." der. öğrenci allak bullak olur, öfkeden kıpkırmızı kesilmiştir. üstad gülümser ve şöyle der: işte ego budur!

... Lucifer'i sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • ego diyince aklıma haL otobüsleri geliyor. ankarada yaşadığmız için hayatımızın yarısı egolarda geçiyo :)

1|0
    0|0
  • ego kelimesini duydugum zaman direk olarak otobüsler ve ego kartı geliyor :D insanın egosu aklıma çok geç gelir açıkcası.

1|0
    0|0
  • Ben. Malumunuz, "EGO" Latince "ben" demektir.

1|0
    0|0
    • İşte nasıl bilmişim "BEN" demek olduğunu. Gördünüz mü ego örneğini. "BEN" bilmişim. :)))

• Bencillik ve hep bana cılık.En basit şekliyle bu.

1|0
    0|0
  • Ankara, ego kartı geliyo. Hala bi kullanımlık kaldı içinde.

1|0
    0|0
    • aynen.. bu soruyu ankaralılara sormak lazım sadece :)

• valla bana sorarsan en son geliceğin yer ankara olsun :) fransaya git fransız kal ama ankarada fransız kalmak çok kötü :)

• elektirk_gaz_otobüs

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben cilik.

1|0
    0|0
  • Egoizim istediğin gibi yaşamak değil, başkalarınıda kendi istediği gibi yaşamaya zorlamaktır..

1|0
    0|0
Yükleniyor...