Hangi kültüre ait insanları çekici bulursunuz?

Bana ortadoğudakiler acıyla yoğuruldukları için daha bir insanmış gibi gelirler. Size ? Avrupa,amerika,uzak doğu,afrika ...

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki türkler ama orta asyadaki soydaşlarımız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Memleket ayrımı yapmam insan sıfatına can veren kişiler ilgimi çeker.

0|0
    0|0
  • ortaasya Türk kültürü, bozkır yasasında kılıç kana bulanmadan kınına girmez, zina, hırsızlık yapanların kellesi vurulur, vatan hainlerinin kellesi vurulurdu şimdi televizyonda tüm milletin önünde ahlaksızlık yapılıyor ve vatan hainlerini başbakan seçiyoruz

0|0
    0|0
  • japonlar...

0|0
    0|0
  • Balkan göçmenleri ;)

0|0
    0|0
  • orta doğuda iran avrupada ingiliz

0|0
    0|0
  • ortabatı tarafları iyidr

0|0
    0|0
  • fark etmez ayırt etmem. ait olduğu kültürden ziyade birey olarak kendisiyle ilgilienirim

0|0
    0|0
  • Rus kültürü ve amerikan kültürü çeker beni :D

0|0
    0|0
  • basmane civarında bir sürü afrikalı ile karşılaşmak mümkün. hepside türkçeye son derece hakim

0|0
    0|0
  • Bana avrupanın kuzeyindeki insanlar daha çekici geliyor böyle İsveç, Finlandiya, Belarus falan :))

0|0
    0|0
  • Latin kökenliler.

0|0
    0|0
  • güney amerika

0|0
    0|0
  • aborjin kültüründe olanlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Türkler dışında sevdiğim yok

0|1
    0|0
  • Kafkaslar çekici bulurum nedense.. :)

1|0
    0|0
  • Uzak doğu kültürü daha mistik geliyor. Latin amerika kültürünü de mayalardan dolayı seviyorum sanırım.

0|0
    0|0
  • uzakdoğulular olmadığı kesin.

0|0
    0|0
  • ıspanyol latınler..

0|0
    0|0
  • Rus erkekleri diyorum ben uzun boylu hulkun ten tenkli hali gii yada Brezilyalı erkekler

0|0
    1|0
    • erkek demedi kültür dedi ama senin gibi kahpenin Türk kültürünü seçeceğini sanmıyorum

• lan götün evladı erkekler kültüre + insana girmiyor mu? senin gibileri doğru insan kategorisine bile girmiyor

• orta asya ilgimi çeker türkistan vs yaşam tarzları .daha yakından incelemek isterdim tabi

0|0
    0|0
  • Fransa ah Fransa... Çekici değil dayanılmaz buluyorum.

0|0
    0|0
  • Latin kızanlar,Koreli barolar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...