Niran Ünsalın başlattığı "SANAT İÇİN SOYUNMA"adlı kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz?

Niran Ünsal kliplerde çıplaklığa isyan etti
Müzik kliplerinde erotizmin dozunun arttığı eleştirinde bulunan Niran Ünsal’ın başlattığı kampanya, sosyal medyada yankı buldu.
Niran Ünsalın başlattığı
Youtube'da Niran Ünsal'la ilgili arama yapınca, onu hangi şarkıyla hatırladığımız hemen karşımıza çıkıyor: "Haktan".

Ama ünlü sanatçı son dönemde söylediği şarkılardan daha çok, 'müstehcen' kliplere karşı yürüttüğü mücadele ile gündemde.

MÜSTEHCEN KLİPLERLE MÜCADELE

Ağustos ayının son günlerinde 'Müzik için soyunma' sloganıyla kampanya başlatan Niran Ünsal #muzikicinsoyunma etiketi ile de konuyu Twitter gündemine taşıdı.

Ünsal bu klipleri RTÜK'e de şikayet ettiğini belirterek, "Kızım soyunmuş birbirine sürtünen insanları görüp ‘Anne bunlar ne yapıyor?’ diye sorunca artık isyan ettim. Yatak odalarımız televizyona taşındı" dedi.

ÇARPICI KOSTÜMLERİYLE TANINAN LADY GAGA'YA DA TEPKİ

Niran Ünsal'ın bir sonraki hedefi ise Lady Gaga oldu.

Lady Gaga’nın Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki konserinde kapalı giyindiğinin altını çizen Niran Ünsal, “Biz de Müslüman bir ülkeyiz. Lady Gaga’dan bizim de kültürümüze saygı göstermesini istiyorum” dedi ve “LadyGagaGiyinveGel” etiketi ile Twitter'da tartışma başlattı.

Güncellemeler:
Benim üzüldüğüm nokta, neden bizim milletimiz hiç okumayı ve araştırmayı sevmez? Daha yazıyı bile tam okumayıp videoyu seyretmeyip;önyargılı olursunuz ki? Amacım kimseyi kırmak değil herkes önce kendine bakmalı. Ama bu dünyada yaşayan bir sürü insan var. Dünyaya geliş amacımız ve yetiştirilen çocuklar... Yoksa sizde mi özgürlüğün sadece güdüsel değerlere hizmet olduğunu savunuyorsunuz?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• böyle insanları görmek güzel, anlamak için salyaları silmek gerek.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• ıyıde bunu bır baskası yapmalıydı esrarkes bırı degıl!!

0|0
    0|0
    • iyi de kardeşim gözünle görmeden insanları neden karalıyosun? Ayrıca bir insanın doğrusunu kabul etmek için illa bir derciş mi olmak lazım? İnsan hata yapamaz mı? Biri insan öldürdü diye ona bu insan kendini düzeltemez mi diyelim? Yoksa elinden mi tualım? kadın bikaç foto verdi die sen ben mi yargılıcaz yoksa Allah mı?

• esrarkeş değilim o tabiri birine kullanmam bile çünkü yapmadığım bir şey. iyi o zaman sen başına kötü bir şey geldiğinde kimseden yardım isteme o fahişe bu esrarkeş bu hırsız de. iyi olan herşeye karşı bir kulak tıkama horlama olmuş. ndedn ki? o zaman söyleyelim niran ünsal da bikiniyle çıkıp konuşsun belki o zaman yazık kötü yola düşmüş demek gerçekmiş deyip hak veririz. bir daha cevap vermicem.

• hala ne dedıgımı anlamadınızki..

• Bir ton cahil gelip "yanlış buluyorum" diyecek.

Aldırış etme.

Burada çoğunluklar reelde değil.

0|0
    0|0
  • tek kelime ile saçmalık bea.

0|0
    0|0
  • Gozumden dustu yalaka oldu oda

0|0
    0|0
  • Herkes kendi işine baksın. Başkasının klibinden ona neyse :D

0|0
    0|0
  • Tayyip bir kaç kuruş vermiştir.

0|0
    0|0
  • Aksini iddia edip Giyinerek Protesto ediyorum onu

0|0
    0|0
  • Cok kiliyim ama bende soyunurum sanat cok onemli

0|0
    0|0
  • Bunlar hep gündeme gelme çabaları salla gitsin hepsi aynı

0|0
    0|0
  • Sanat soyunmak ile olmaz. Böyle düşünenler daha sanatın ne olduğunu bilmiyor demektir

0|0
    0|0
  • Soyun o zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• saçma

0|0
    1|0
  • Böyle saçma şeyler için bir de soyunuyorlar mı?

0|0
    0|0
  • her devrin adamı niran ünsal. hükümet değişirse yine eski ''kokocu'' yıllarına geri döner.

0|0
    0|0
  • Hakli kadın

0|0
    0|0
  • Kadın hwkli

0|0
    0|0
Yükleniyor...