Niran Ünsalın başlattığı "SANAT İÇİN SOYUNMA"adlı kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz?

Niran Ünsal kliplerde çıplaklığa isyan etti
Müzik kliplerinde erotizmin dozunun arttığı eleştirinde bulunan Niran Ünsal’ın başlattığı kampanya, sosyal medyada yankı buldu.
Niran Ünsalın başlattığı
Youtube'da Niran Ünsal'la ilgili arama yapınca, onu hangi şarkıyla hatırladığımız hemen karşımıza çıkıyor: "Haktan".

Ama ünlü sanatçı son dönemde söylediği şarkılardan daha çok, 'müstehcen' kliplere karşı yürüttüğü mücadele ile gündemde.

MÜSTEHCEN KLİPLERLE MÜCADELE

Ağustos ayının son günlerinde 'Müzik için soyunma' sloganıyla kampanya başlatan Niran Ünsal #muzikicinsoyunma etiketi ile de konuyu Twitter gündemine taşıdı.

Ünsal bu klipleri RTÜK'e de şikayet ettiğini belirterek, "Kızım soyunmuş birbirine sürtünen insanları görüp ‘Anne bunlar ne yapıyor?’ diye sorunca artık isyan ettim. Yatak odalarımız televizyona taşındı" dedi.

ÇARPICI KOSTÜMLERİYLE TANINAN LADY GAGA'YA DA TEPKİ

Niran Ünsal'ın bir sonraki hedefi ise Lady Gaga oldu.

Lady Gaga’nın Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki konserinde kapalı giyindiğinin altını çizen Niran Ünsal, “Biz de Müslüman bir ülkeyiz. Lady Gaga’dan bizim de kültürümüze saygı göstermesini istiyorum” dedi ve “LadyGagaGiyinveGel” etiketi ile Twitter'da tartışma başlattı.


Güncellemeler:
Benim üzüldüğüm nokta, neden bizim milletimiz hiç okumayı ve araştırmayı sevmez? Daha yazıyı bile tam okumayıp videoyu seyretmeyip;önyargılı olursunuz ki? Amacım kimseyi kırmak değil herkes önce kendine bakmalı. Ama bu dünyada yaşayan bir sürü insan var. Dünyaya geliş amacımız ve yetiştirilen çocuklar... Yoksa sizde mi özgürlüğün sadece güdüsel değerlere hizmet olduğunu savunuyorsunuz?

0|0
512

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...