Osmanlı hakkında neler düşünüyorsunuz?

kimilerine göre iyi
kimilerine göre kötü
bir devlet olabilir

osmanlı hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Döneminin en büyük imparatorluklarından biri. Dönemin şartlarına bakılınca da özellikle de yükseliş dönemi en ilerici yönetim şekli. Avrupa veba ve pislikle savaşırken toplumsal yaşam en ileri düzeyde. Her olayı kendi dönemi ve şartlarında ele almak lazım.

0|0
    0|0
  • Dünyaya gelmis en erdemli en güclü imparatorluktur.

0|0
    0|0
  • Türk tarihinin en kötü dönemi bence. Türkleri dünyaya arap gibi tanıtmış insanlık dışı bir devlet.

0|0
    0|3
  • Gereksiz bir şey bir sürü kısıtlanma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yakintarihimiz.org/...ilarin-soyledigi-sozler.html

http://girgin.org/yazarlar/turklerlehine.htm

Benim düşündüklerim bir yana burada söylenenlere bir göz atmak gerekir. Bunları söyleyen insanlar hep Osmanlı zamanında yaşamışlardır. Türkleri dünyaya tanıtan Osmanlıdır.

0|0
    0|0
  • osmanlı türklüğü mahvetmiş ayaklar altına almıştır yaptıkları kurdukları düzen insanlığa sığmaz sürekli bir güç için işgal etmedikleri yer kalmamıştır hiç bir sebep yokken başkalarının topraklarını işgal etmişlerdir ama bu nedense bize hep fetih olarak empoze edilir oysa gerçekte işgal ettik ve sonra onlarda intikamlarını bizden yıllar sonra aldılar ve halen alıyolar

2|0
    0|2
  • ceddin deden neslin baban

1|0
    0|0
  • Her Türk gencinin kurulusundan yikilisina kadar bilmesi ve ders almasi gereken cok önemli bir tarih. Gecmisimle gurur duyuyorum.

0|1
    0|0
  • olumlu
    Dostum^^

0|1
    1|0
  • Kundaktaki kardeşini, evladını katledenlerin sonu altı asır sonrada olsa gelmiş oluyor, neymiş devletin bekasıymış, Allah hangi kitabında bunun caiz olduğunu bildiriyor?

0|0
    0|0
  • Ecdadimiz hakkında kötü düşünmem düşündürmem...

0|1
    1|1
  • islam nasıl yaşanır nasıl islam devleti olunur en iyi örneği

0|1
    1|0
  • Osmanlı Devleti 650 yıllık bir imparatorluktur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...