Ak Parti'ye neden oy veriyorsunuz?

GÖRÜŞÜNÜZÜ BELİRTMEDEN LÜTFEN BENİM GÖRÜŞÜMÜ DE OKUYUN..

Amacım insanlara doğruları göstermek hiçbir şekilde kimseyi kışkırtmak değil... Çünkü daha Ahmet Davutoğlu'nun adını Davut Güloğlu diye telaffuz eden insanlar kalkıp oy kullanıyor.. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum; Sırf havaalanı, metro, tren vs. yaptı diye veriyorsanız oyunuzu hiç vermeyin gitsin. bir siyasetçi iktidara geldiyse yapmak zorunda ve zaten para kendi cebinden çıkmıyor bizim paramız... ayrıca bunları yaparken binlerce orman katledildi. Kimse de sesini çıkarmadı... Diğer ülkelerde doğaya zarar vermeden de birşeyler yapılabiliyor..

Bkz:

Ak Parti'ye neden oy veriyorsunuz?

Din onların bir savunma mekanizması, gerçekten dindar bir insan kalkıp millete her cuma simit dağıtıyorum diyerek show yapmaz. Ülkesinde kapalı/açık bayan ayrımcılığı yapmaz... cami yapacağım diye doğaya zarar vermez...

Kendi halkı aç gezerken suriyeli mültecileri ülkesine toplamaz.. En önemlisi HIRSIZLIK YAPMAZ..

Sırf insanların gözünü boyamak içi oy zamanı kömür dağıtmaz. Ülkemizde bu kadar işsiz genç varken akrabaları torpille memur oldu, Deniz feneri davası var bir de biliyorsunuzdur hiç girmeyeceğim konuya..

Bir cumhurbaşkanı tarafsız olmalıdır. Kendi partisini destekleyemez.. RTEAŞK <3 diyecekler hiç uğramasınlar buraya..

Sadece bunları bilerek oy kullanın türkiyem... Vicdan sizin , oy sizin..

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Çalıyor ama çalışıyor inşallah maşallah subhanallah

0|0
    0|0
    • Bunu kime söylesem cevabı ; her iktidara gelen çalıyor, çalmak zorunda vs. dedi ne alakaysa. savunmaya bak :)

Erkekler Ne Diyor 21

• vergide fazla ve gizli zam yapıldı çoğu şeyin fiyatı arttı hem havaalanı, metro, tren vs. akp dışında bir parti olsa oda yapardı bunlar gerekli şeyler

1|0
    0|0
  • RTEAŞK.

0|4
    4|4
  • beyin körleşmiş, anlamıyorlarki bunu

3|0
    0|1
  • Hic sag goruse vermedim. Bunun akabinde dindar bir insanim gunluk namazimi kilar ibadetlerimi yerine getiririm. Benim dunya gorusum hak ve halklarin kardesligini benimsiyor. Herkes esit sartlarda yasamalo birisi zengin birisi fakir olmamali belli bir standartta yasanilmali. Chpnin ekonomik vaatleri bana cok mantikli gelmekte. Ne kadarini yapabilir bilmiyorum ama oyum chp ye. Yeter yaa gitsinler artik :)

0|0
    0|0
  • Vermem oyumu akp ye

3|0
    0|2
  • Siz diyorsunuzki herkes atatürkü sevsin atatürke tapsın sevmiyorum kardesim...
    sonuna kadar AKP ☺♡♡♡♡

0|1
    0|1
  • Maşallah hepiniz iftirayı çok güzel atıyosunuz. peki ben size soruyorum neden chp, mhp, hdp... gbi yönetimi kötü, geleceği göremeyen partiler?

0|0
    0|0
  • Hangisine cevap versem bilmiyorum. tek bir cümlen bile doğru değil. Hepsi eksik ve yalan malesef.

0|1
    0|0
    • dayı sen 44 yaşında olabilirsin görmüş geçirmişsindir fikrine saygım sonsuz. Deniz feneri olayında bizzat kendi akrabalarım hapise girdi ve ben yaşıma ragmen inan boş konusmuyorum. Bizzat yaaşayanlardan dinledim, gördüm. araştırdım.. yalan diyemezsin bu yüzden

• Bak sen yaşananlardan dinlemişsin. Ben bizzat yaşadımda o yüzden

• Ak partiden vazgeçmek için senin bu bilinç ve akıl (!) dolu yazını bekliyordum bende. Kaybol şimdi.

0|0
    0|0
  • Velhasıl haklısın diyelim. Peki kime verelim?

0|0
    0|0
  • Şeçeneksizlik insanları ona yönlendiriyor el mecbur vicdan yapmaya gerek yok...

0|0
    1|0
  • peki sen kime oy verecen

0|0
    0|0
  • Makarnayı yakıp, kömürü yedikleri için oluyor hep.

1|1
    0|2
  • AKP'yi Sevmiyorum.

0|1
    0|3
  • RTEAŞK

0|1
    1|1
  • vermedim vermem

0|0
    0|1
  • Ayni para öncede vardı niye o zaman yol yoktu sağlık hizmeti yoktu

0|0
    1|0
    • o zamanın şartları farklıydı ve 3lü koalisyon dönemiydi. yine koalisyon olsa yine aynı olur

• Bırak bahaneyi durmak yok yola devam

• sizin gibiler oy kullandıkca bu ülke... yedi..

• Çalıyor ama yapıyor demek bence kızım hayat kadını ama eve ekmek getiriyor kelimesiyle aynı bence

0|0
    0|0
  • "Sırf havaalanı, metro, tren vs. yaptı diye veriyorsanız oyunuzu hiç vermeyin gitsin. bir siyasetçi iktidara geldiyse yapmak zorunda."

İyi de bugüne kadar gelen iktidarlar bunları yapmadı. Ülkeye bir çivi çakmadılar. Bu işler öyle kolay yapılabilseydi önceki hükümetler de yapardı. Neden yapmadı? Cevabı açık. Ya bunları yapmak öyle kolay iş değil. Ya da asıl yolsuzluk yapanlar kendileri olduğu için, ceplerini doldurmaktan ülkeye harcamaya vakit bulamadıkları için...

Yazdıklarından yaşının daha küçük olduğu anlaşılıyor. Hepsine cevap verebilirim ama değmez.

0|1
    0|1
    • hepsine cevap ver lütfen... cok merak ediyorum. akpden önce 3lü koalisyon vardı. tek kişilik iktidar yoktu böyle tabii ki yapamazlar. bu denli hırsızlık yoktu bütçe yetersizdi..

• Akp ve Hdp koalisyon kurmayacagı ne malum? görürsünüz

• AKP'ye yeterli oy desteği verilirse koalisyon ihtimali de kalmaz.

• ben akparti savunucusu veya destekleyen biri degilim ama bahsettigin hırsızlık haricindekilerin hepsi devlet planlamasında var olan şeyler fakir için kömür her hükümet döneminde olan şeyler.. üstteki fotoda da hiçbir dogaya zarar verilmiyo.. bazı şeylerin olması için evet agaç kıyımı yaptılar ama yerine onun kat kat misli orman agaç diktiler.. bir partiyi bunlarla alt edemessin.. bu sözlere kimse kanmaz.. daha realite daha inanılır şeyler bulman gerekli.. diger partiler zamanını da biliyoz neler yapıldıgını.. hepsi fasa fiso.. ama bu devletinde yok mu yanlışları elbette var.. buda biraz devletçilik anlayışından devleti koruma güçlendirme yapmaktan dolayı.. halk biraz sıkılıyo.. artık bunada yapacak bişi yok.. devlet güçlü olsun herşey hallolur. bu devletin en buyuk hatasıda hırsızlık. o koltuga oturan yemeyeni olmaz da az yiyeni makbuldur.. bunlar çok yedi tek sorun bu

0|1
    0|0
    • zaten doğaya zarar verilmediğinin kanıtı orası türkiye değil.. ağac falan dikilmedi gösterişlere inanma verimsiz topraklara attılar iki tohum ağaç dikti oldular.. söyleyecegim cok sey var insanlar okumaz sıkılır diye yazmadım ki bence bunlar bile yeterli..

• Sonuna kadar AKP, sonuna kadar RTE.

0|1
    2|0
    • neden diye sordum cevap yok.. RTEAŞK diyecekler uğramasın demiştim ama ben..

Kızlar Ne Diyor 9

• ığdır da kadınlar protesto etmek için arkalarını döndüklerinde arkalarını dönüp bana işaret yaptılar diyecek kadar lakayt bir cumhur başkanı ve suriyelilere sınavsız üni ve iş imkanı diyen bir başbakan hala oy verecek misiniz?

3|1
    0|1
  • Akp ye ak parti deyince aklaniyor mu her şey :))

1|1
    0|1
  • Vicdan bizim oy bizim sen kendi eleştirini yaparsın ama gerçekleri görüpte oy vermek yine kişye düşer.
    Oyum AKP'ye.

0|1
    0|1
  • Herkes böyle mantikli düşünse keşke

1|0
    0|0
  • Vermiyorum ki.

1|0
    0|0
  • oylar akpye deildir

1|0
    0|0
  • Helal olsun çok güzel yazmışsın herkes bu kadar bilinçli olsa keşke!

1|0
    0|2
  • Chp gibi Fetullah Gülenden destek alan din düşmanı yalancı partiyemi oy vereyim? Mhp gbi konuşmasını bilmeyen bir liderle demokrasi yapan partiyemi oy vereyim?
    Hdp gibi geçmilşte şehit kardeşlerimizi ölüme sevk eden partiye mi vereyim?
    Bunları düşününce inan sadece Akp kalıyor ya.

0|1
    1|1
    • Zamanında Tayyiple de Fethullah kankaydı canım benim... Mhp lideri sakat olabilir ama mhp cok basarılı bir parti ayrıca Hdp ve Akp nin koalisyon kurmayacagı ne malum?

• canm ben bunları düşününce geriye sadece Akp kalıyor dedim Akp aşk can falan dediğimi hatırlamıyorum ama dediğin gibi zamanında yapmış ve bu hatadan düşmür rte de neyse pek siyaset sevmem olanlar bu.

• Vermedim yine vermem. Ailem 3,4 yıl öncesine kadar koyu akpliydi onlarda gözünü açtı vermeyecekler onlara oy. Hdp yi falanda hep akp başımıza bela etti.. Neymiş silahlar susmuş. Yalan sadece basına yansımıyor artı böyle haberler farkındaysan hep askerler intihar etti, cinnet geçirdi diyorlar ben bunlara inanmıyorum. Haklısın yıl, sağlık, eğitim bunları hükümet yapmak zorunda zaten görevi bunları yapmak.. Akplilerinde ayrıyaten cemaatçilere saldırmalarını da anlamıyorum. Kol kolaydılar önceden nold da ddüşman kesildiler. Hepsi para için bu olan şeylerin. Yazık valla bu ülkey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...