Cem Adrian şarkılarını ağlayarak dinleyen bir ben miyim?

Cem Adrian şarkılarını ağlayarak dinleyen bir ben miyim acaba? Bir de konserine gideceğim 2 temmuzda orda kesin yıkılırım, mahvolurum ben ağlama krizlerine girerim. Siz de bu kadar kötü hissediyor musunuz , duygulanıyor musunuz dinlediğinizde?

Güncellemeler:
(Güncelleme)

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Duygulanıyorum evet. Şarkılarını üst üste dinlemek depresyona sokuyor resmen insanı^^

0|0
    0|0
    • Evet hem de nasıl mutluyken bile bir anda acıların çocuğuna dönüşebiliyorum dinledikten sonra.

• Yok maalesef gidemedim ama 2 temmuzda gelecek gideceğim o zaman sen gittin mi hiç?

• Her geldiğinde gittim ben.
      Gidersen görürsün mükemmel kesinlikle. Canlı performansı normal halinden daha güzel.

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet

0|0
    0|0
  • Cem adriyan dinlemem.

0|0
    0|0
  • Hiç bir şarkı aglatmaz =D

0|0
    0|0
    • Baya duygusuzsun o zaman

• aglatan sarkı degildir başkalarıdır =) yeterli oldu mu ?

• Yoo beni üzen biri yok mesela hayatımdw hiç aşıkta olmadım aman aman acı da çekmedim Allaha şükür gene de duygulaniyorum

• O kadar kötü mü söylüyor yoksa ağıt mı yakıyor da ağlıyosun?

0|0
    0|0
  • nasıl bir sapıksınız ya siz

0|0
    0|0
    • Ne sapıklığı ya ne saçmalıyorsun

Kızlar Ne Diyor 4

• Sesi ve sarkilarinda derin bir anlam var oldum olasi sevdim Cem Adriani canli olarak dinlemekte ayri bir keyif goruceksin tadini cikar ☺

0|0
    0|0
    • Evet, aynen öyle teşekkürler :)

• Adamın sesine kurban amaa Sancak benim bebeğim 😍😍

0|0
    0|0
    • Cem benim için 1 numara her zaman duygularımın tercümesi sancağı ben de seviyorum ama cem bambaşka...

• sarılınca

0|0
    0|0
  • Cem Adrian dinlerim de ağlamam. cem adrianın dinlediğim şarkıları mutlu yıllar ve sana sarılınca...

0|0
    0|0
    • Ben hepsini ayrı ayrı seviyorum ve aşırı duygulanıyorum bambaşka bişey bu adamın sesi ve sözleri ya teşekkürler

Yükleniyor...