Damla sakızlı Türk kahvesi?

damla sakızlı türk kahvesi sizce nasıldır.eğer güzelşe denemek istiyorum?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• denemedim herhalde ama damlasakızını da kahveyi de seviyorum. ikisi birleşince hoş olur galiba.

1|2
    0|0
  • Harikaaa. Hic sevemedim turk kahvesini. Ama damla sakizli varsa hayir diyemiyorum:)

0|0
    0|0
  • damak tadı farklıdır bana güzel gelen sana gelmeyebilir denemeden bilemezsin yanın da kahlua da denemelisin..

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • mükemmel denemenı tavsıye ederım ıcınde orjınal küçük damla sakızları oluo wala bn beyenıorm denemeden bılemezsn deneeee :)

0|0
    0|0
  • Hayır ya çok kötü şahsen ben hiç beğenmiyorum. Kahveyi içtikten sonra hep o damla sakızının kokusu ağzına geliyor insanın

0|0
    0|0
  • hiçççç güzel değil deneme bence. damlasakızını da kahveyi de çok severim ama birleşince bööğ.

0|0
    0|0
  • dene dene bişey kaybetmezsin iğrenç bişey değil bana göre ha çok çokmu güzel dersen en fazla ne kadar güzel olabilirki

0|0
    0|0
  • yudumlarken ağıza gelen o sakız parçalarını çiğnemek zevkli.

sakız kokusu ise kahveninkini solluyor, ha olsa yine içerim.

0|0
    0|0
  • Ben denemiştim tadı çok hoşuma gitmişti,tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • ben begenmedım..

0|0
    0|0
  • pek sevmiyorum..tadı kötü değil ama kahve gibi gelmiyor bana..Közde Türk Kahvesi en güzeli.

0|0
    0|0
  • yerinde içeceksin onu. gerçek damla sakızı ile

0|0
    0|0
  • ya bunu buraya yazıcak ne var git al ic

sanki dersin bmw alıcak

alemsin

cimrisindir de sen he ,baksana 2 liralık şey için konu baslıgı acmıssın

ahaha

1|1
    0|1
    • insanlara bu şekilde ön yargılı davranıp kırıcı konuşabilecek kadar cesaretin var madem neden gizli profil açtın anlıyamadım ilginç :)

• çok incesiniz teşekkür ederim gerek yok bu arada keşke cimri olmayı becerebilsem ama hiç bana göre değil.sadece arkadaşlar içelim demişlerdi meraktan deneyen arkadaşlar varsa sormaktı amacım :)

• ya gerçekten kusura bakma seni kırmayı hiç düşünmemiştim çok ucuz ya şaşırdım inan,yani ben olsam duramaz alırdım merak etsem..

merak ettiğim makyaj malzemeleri kokusunu bilmedigim parfümler için çok paralar harcadım, gözü kara bir alışverişçiyim o yüzden tuhafıma gitti kusura bakma allaha emanet ol

Erkekler Ne Diyor 5

• Damak tadı farklıdır ama bence enfes bir tad var,tavsiye ederim,

0|0
    0|0
  • kahve dünyasının ki mükemmel. denemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Damla sakızlı olanı güzel.Ama berbat olan yerlerde var.

0|0
    0|0
  • çok güzel bir kahve denemelisin.yanında lokum yada çikolata ile çok güzel gidiyor hatta

0|0
    0|0
  • denemelisin bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...