Ankara'da sevgiliyle yapılabilecek şeyler nelerdir?

Yarın erkek arkadaşımla beraber değişik bir şeyler yapmayı istiyoruz ama karar veremedik yani kafe falan sıktı artık. Sizce Ankara'da ne yapabiliriz?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• ... Bir beypazarı keyfi yapın.Yaşayan müzeyi ziyaret etmesini tavsiye ederim.Sanat evine uğrayın (Mustafa Bey ve Eşi Aysun hanım çok cici insanlardır,kahvenizi içerken bir kaç hediyelik güzel şeyler bakabilirsiniz) Tarihi konakları iç dünyasını görebilirsiniz.Memişzade konağını ve işletmecisi kahkaha makinası güzel insanı tavsiye ederim.Yemek için acele etmeyin.Dönüşte inözü vadisine doğru gidip tepenin son noktasındaki tesis de sizi bir supriz bekliyor olacak.Nefis ızgara ve balıkları doğal bir ortamda içinde tadabilirsiniz.Supriz tarafını söylemeyeyim ugradınızda kendiniz görmüş olursunuz.

0|0
    0|0
    • İnözünde Zindancık tesislerini tavsiye derim.

• ... Tokalaşıp ayrılalım :)

• aynen :) selametle :)

• mogana gidin...gençlik parkında her akşam ışık gösterisi var...

0|0
    0|0
  • kızılayın gobegınde oturun :))

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Evet çok güzelmiş , olabilir.

• Basın kartıyla da giriliyor diye biliyorum?

• Basın kartı her kapıyı açar:) Hafta içi olunca sorun çıkmaz bence.

Kızlar Ne Diyor 5

• kızılcahamam a gidin

0|0
    0|0
  • ankarada hayvanat bahçesi var oraya gidin.çok güzelleşmiş diyorlar.

0|0
    0|0
    • Ne güzelleşmesi aksine, daha da kirli eski hali neyse o haliyle duruyor.

• ciddenmi ben bikaç giden olmuş onlardan duymuş gezilecek alanıda çok diye yeşillik güzel bi yer olmuş diye.neyse enazından hayvanları görürler:)

• Gezilecek yerler ayrı piknik alanlarına gitmiyorumda hayvanların yeriyle ilgili söylüyorum.Tam tabiriyle hayvanlar kafeslerde.Pis bakımsız.Hayvanları o halde görmek beni üzüyor açıkcası.

• Tunalı'da dolaşın.

1|1
    0|0
  • bilkent realde sinema...eryaman gölünde gezi..altınparkda kayık sefası..

0|0
    0|0
  • anıtkabire gidin :())))

0|0
    0|0
Yükleniyor...