Bu grup Türkiye'de iş yapar mı (death metal)?

Arkadaşlar alanya'da tanıştım bu vokalistle,çalıştığım hotele geldi ailesiyle ve iyi arkadaş olduk. Grup underground bir grup, yani ünlü olmayıp da ünlü olan işte nasıl anlatayım bilemedim:D.1 tane albümleri var ve Türkçe sitelerini ben yapacağım. Merak ettiğim grubun Türkiye konserini tanıtımını falan ben yapsam çok uğraştırır mı? Bilenler vardır belki diye soruyorum... şimdiden teşekkür ederim:)

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Solist kafasını nasıl sallıyor öyle benim başım döndü :D
    Pek sanmam metal ben de severim ama Türkiyede kabul görmez diye düşünüyorum maalesef

0|1
    0|0
    • niye ki? death metal dinleyicisi çok bu memlekette

• Aasewrgerhethfej :D

• kikikikkiki:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Para kazandırmaz bunlar ya. Sıkı dinleyicileri gelir, onlardan da çok bir kazanç sağlayamazsın. Ha ben hobi olarak uğraşacam diyorsan kolay gelsin :)

0|1
    0|0
    • Yalnız Türkiye'de death metal dinleyicisi çok fazla... bakalım yaa

• Tamam da konseri yaptığın şehire akın akın gelecek kadar mı seviyorlar. Sanmam. Bana bu tür müzikleri dinleyenler daha çok lise ve üniversite öğrencileri gibi geliyor. Onlarda daha çok festivallere gidiyor. Şu 70-80 liraya 3-4 gün bütün grupların çıktığı festivaller :) Yani çok kazançlı olacağını sanmam.

• valla hiç öyle sandığın gibi değil:)

• Ben severim death metal ama bu grubu hiç beğenmedim :D Soruna gelirsek evet Türkiye'de tutmuyor bu tarz en yaklaşan grup Pentagram idi. Onlar da heavy trash bişiler yapıyorlar.

0|1
    0|0
    • denesem mi gene de yaa?2 tane arkadaş var yardımcı olabilecek de ne bileyim...

• Yapmaz.

0|1
    0|0
  • Hic takip etmem yabancı müzik dinlemiyorum bence boşa uğraşma :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...