Kapat

Saçlar wax ile dimdik, ense uzun, elde tespih, nerden çıktı bu apaçiler?

Böyle modeller var.

saçlar dimdik, ense uzun, paçaları daraltılmış kot ya da eşofman altına beyaz ve tonlarında converse, elde de tespih..

20 yaş üstü az da para varsa çelik jant, delik egzos, aşağıya mavi ışık, filmli canları olan bi beyaz şahin..

ne bu...

nerden çıktı bu acayip tipler?

Ne düşünüyorsunuz ?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Köylü insanı başımızın tacıdır,

şehirli insan zaten şehirlidir.

Köylü köyünü bırakıp göçer şehre.Şehre gelir bir sorun yoktur,devam eder kendi yaşamına.Sonra bu köylünün çocukları olur.Onlar büyümeye başlarlar,

evde yerde yemek yerler.Dışarı çıkarlar kafeleri,lokantaları görürler.

annesi köylü kıyafetlerini giymeye devam eder,dışarı çıkar mini etekli kadınları görür.

Anne-babası ona nasıl davranamsı gerektiğini anlatır,açar televizyonu bambaşka bir hayat görür televolelerde şurda burda.

Günden güne bu ikilem arasında yozlaşmaya başlar.VE sonrası varoş kültürü,ve bir sonra ki adım apaçiler...

özentilik...

arada kalmışlık...

güçlü bir karaktere sahip olamayışın insanda yarattığı bir gruba ait olma hissi...

yozlaşma+özentilik = apaçilik

gördüğünüz yerde yolunuzu değiştiriniz...

0|1
    0|0
    • "güçlü bir karaktere sahip olamayışın insanda yarattığı bir gruba ait olma hissi..."

Çok güzel bir cümle ..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • Düşünemiyorum..

Midem bulanıyor..

0|0
    0|0
  • merak edenler için toplanmıştır. link

0|0
    0|0
  • Bir kaşık suda boğasım gelir hepsini. Çakma egzoz ne onun sesinden nolucak kulak tırmalıyıcı iğrenç bir ses ! Nefretle bakıyorum o tiplere. Birde rengarenk parlak eşortman üstü giyinenler var..

0|0
    0|0
  • beni ilgilendirmez

nefrette etmiyorum

0|0
    0|0
    • Böyle biri ile beraber olur musun ?

• onda birşeyler bulursam bana hitap edecek olurum

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• link

:)) Cinslik ve kıroluk paraylamı arkadasım bitiorum yaa adamın içinde Orhan Müslüm yatıo dışında Pitbull :D

1|1
    0|0
  • Eskiden kroların da bir duruşu vardı. Elde tespih, briyantinli saç arkaya ya da yana taranmış, bass ın dibine vurulmuş müzik sistemli beyaz şahin.

Uzun lafın kısası yeni versiyona alışamadık.

0|1
    0|0
  • Devletin onları piyasadan toplatmasını istiyoruz :D

0|0
    0|0
  • Aynı adamın şahine binince apaçi , 350Z gibi arabalara binince riçi piçlerinden olması da ayrıca düşündürücü.

0|0
    0|0
    • 350Z ye binen cırcır; richy de hiç biri yok :) converse bile giymiyor adam :)

• richy pichden bahsetmiyorum reyis, riçi piçlerinden bahsediyorum :)

• Unlu semtlerde dolanır onlar pışş pışş annelerı dogurmamıs onları sı.mışş,babaları nasıl olduguna sasırmıss...Bunlar kendıne kimlik bulana kadar mide bulantısına devamm

0|0
    0|0
  • talep oluyor emin ol öyle tiplere. tabi kendi kültür düzeylerinde falan.

0|0
    0|0
  • Şu memlekettede deli kanlı adam gibi adam azalıyo böyle gençlikmi olur arkadaş bende 20 yaşımdayım ama böyle tipleri görüncek ağzını burnunu dağıtasım gelio

0|0
    0|0
  • tespih ve ense olayını hala anlamaya çalışıyorum :/ abi napıyor bunlar.

0|0
    0|0
  • zibidi doldu heryer

0|0
    0|0
  • dejenre olduk hem de çok çabuk...millet olrak o kadar özentili ve değişime açız ki...

0|0
    0|0
  • çok çoğaldılar keşke bir çözümü olsa bunun

0|0
    0|0
Yükleniyor...