AŞK'in TANIMI BENDENIZ TARAFINDAN. Peki siz ne düsünüyorsunuz?

AŞK'in tanimi...
ASK en yogun duygu bicimidir. Insan beyni askin sinyallerini verir cogu zaman, bu demek oluyor ki insanin hisleri beyinle algilanir. Kalbimiz sadece heycanimizi yansitir... hizli kalp atislariyla. Büyüleyici birsey aslinda o kisinin gözlerinde kendinizi canlandirirsiniz. Gözlerdeki parilti askin etkisidir muhakkak... o mat bakislar bir bakmissiniz yildiz gibi parliyor. Ama gelgelelim ask insanda var olacak kadar güclü degil... sevgi onun yapi tasidir.. bu ikisi birbirinden kopuk degildir...
ASK o müthis etkisini kaybetmeye basladiginda, icinizde o bosluk hissi meydana geldiginde bilin ki sevgi artik tüm gücüyle devreye girecektir... Asik olan insanlar kapildiklari o tarifsiz mutlulugun hic bitmesini istemezler sonsuz olsun diye bir ümit tasirlar kalplerinde... filmin sonu bellidir ama insanoglu iste umut olmadan yasayamaz... yapilan belkide dogrudur böyle bilemeyiz... Ask insanlarda kelebek etkisi yaratirken... son bulacagini idrak edemezler... sonsuz ask varmidir bilemem... henüz öyle bir sans benim yontulmamis kalbimden iceri giremedi... bunlar nazicane fikirlerim... ben hic asik olmadim... asik olanlar kalplerindekileri misralara döksünler
"ESMERRRRRRRRRRRRRR"

Güncellemeler:
millet cok umtusuz cikti

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• iyi geceler öpücüğünü" uzun tutmaktır.
    beklentidir.

delicesine flört ederken yanındakinin
    hiç bir şey yapmama hakkını teslim etmektir.
    saygıdır.

zaaflarımız olduğunu ortaya çıkarır.
    kabullenmektir.

şimdi zamanı değil diyerek beklemeyi bilmektir.
    sabırdır.

saçlarda başlayıp topuklarda biten bir gezintidir.
    keşiftir.

"sevişelim " demeden sevişmek,
    yanındakinin ne istediğini bilmektir.
    anlaşmaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hisler kelimeler ile anlatılabilecek kadar basit değil
    Bu hislerin bir bütününü düşün
    Bir tanesi bile algılanmakta zorlanırken bir bütün keşfedilmeye açık bekliyor
    Ama işnsanlar yükledikleri farklı anlamlar yüzünden görmek istemiyorlar ya da çıkarları doğrultusunda ilerletiyor

0|0
    0|0
  • Ben böyle düşünüyorum.

Aşk, "sen" ve "ben"in,"biz" olmasıdır.
    Aşk, her şeyi güzelleştirir.
    Aşk, sandığın kadar değil, yandığın kadardır.

0|0
    0|0
  • Aşk; insanların kendilerine acı çektirmek için mabatlarından uydurdukları, saçma sapan duygu-durum değişikliği içeren şeydir. Anlayana tabi.

0|0
    0|0
  • tanımın iyimiş esmerrrrrrr

0|0
    0|0
  • Aşkmı bizim ordan geçmedi hiç D: Bekleriz ama

0|0
    0|0
  • Ask bir aynadir

0|0
    0|0
  • aşk nedir bilirmisin dediler
    sesim çıkmadı
    aşk sevgidir dediler
    canım yandı
    sonra döndüm ve dedim ki aşk derki
    sennin ki senin benimkide senin o zaman ne sevgisi ararsın ki bu kalp sana aitken kendinden sevgimi dilenirsin

0|0
    0|0
  • Dostoyevski gibi betimlemeye gerek yok. Aşk saçmalıktır kısaca.

0|0
    0|0
  • Eh işte

0|0
    0|0
  • aŞk... Onu görünce karnın yanar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...