Son yılların en iyi sinema filmi hangisiydi?

Sizce son yılların en iyi sinema filmi hangisiydi?

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• bir film izliceksen en az 2 kişi olmalısın diye tavsiye ediyorum 3 erkek arkadas felan gidersiniz takılmak için felan ama tek fazla hic bi film sarmaz güzel dersin ama toplu izliyince keyfi bi baska oluo film olarak ornekliyim güzellerden komedi tarzı olarak tolga çevik sen kimsin-bilimkurgu olarak hobbit beklenmedik yolculuk var yüzüklerin efendisinin devamı ole var su an fazla güzel yokta izlemek istersen en iyi filimler komedi=felekten bir gece 1-2 izle ikisinide- bilimkurgu var esaretin bedeli -yüzüklerin efendisi serisi izle-dövüs klubu bunları izle ama zaman gecircem sıkılıom dersen yabancı dizilere basla fovorilerim 1.game of therones 2.spartacus 3.prison break bu üç'ü mükemmel dizilerdir bunları bitirince bana yaz su an izlemediğim film dizi nadirdir..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bence inception en iyilerden

1|3
    0|0
  • fetih 1453 güzeldi..avatarda öyle

0|2
    0|1
  • NEFES diyorum :))

0|3
    0|2
  • ben en çok pers prensi zamanın kumlarını beğeniyorum hala da bıkmadan izlerim:)

0|1
    0|0
  • Fetih 1453.

0|1
    0|2
  • EVİM SENSİN

0|1
    0|0
  • sorayayı taşlamak 2011 yada 2010 olması lazım

0|1
    0|0
  • askk tesadüfleri severr

0|1
    0|0
  • Cehennem Melekleri

Sessiz Tepe Karabasan

0|1
    0|0
  • Carnage ve The King's Speech'i sevmiştim.

0|1
    0|0
  • Evim Sensin mi? Güldürmeyin beni.

0|1
    0|0
  • Evim sensin ..

0|1
    0|0
  • her gün bir film izlerim tabi netten ama halada ıssız adamın yerini kimse alamadı gönlümde :)

0|1
    0|0
  • inception ...

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Fetih 1453

Uzun Hikaye

0|1
    0|0
  • Evim Sensin yazan var la!1!11!BİR İlginç.

1|2
    0|0
  • wolrd war z çıkacak kesınlıkle o bence :)

link

0|1
    0|0
  • Tree of Life çok iyiydi. Bu aralar gösterimde olan Cloud Atlas'ta bence son dönemin en iyi filmlerinden biri.

Evim sensin, incir reçeli, aşk tesadüfleri sever filmlerini bu soruya cevap olarak yazanları engelledim haberleri olsun!1!1!1!

0|2
    0|0
  • En son çekilenler arasında Yaşam Şifresini beğenmiştim.

Bir de Cehennem Melekleri 2'nin iyi olmasını bekliyorum.Birinciyi beğenmemiştim.2.ye gittim ama girme şansım olmadı, daha izleyemedim.

0|1
    0|0
  • son yıllarda en ıyı sınema dıye brsey yok bence son yıllarda kalıte cok az ama batmanın son fılmı fena degıldı

0|1
    0|0
  • cehennem melekleri iyiydi

yenilmez 3

fetih 1453 de güzeldi

0|1
    0|2
    • Yenilmez'in tüm serisi güzel bence :)

• olağan şüpheliler

rezervuar köpekleri

0|1
    0|0
  • jason statham filmlerinin hepsi güzeldi..

0|1
    0|0
  • aga çok var ama.. kabadayı ve son ders aşk üniversite aklıma geldi türk olarak

0|1
    0|0
  • Cehennem melekleri 2 dir heralde

0|1
    0|0
  • avatar dı bence. daha iyi olabilirmiş ama getirdiği yenilikler vb açısından bence buydu

0|1
    0|0
  • evim sensin

0|1
    0|1
  • Fetih 1453

Piyanist

İnception

0|1
    0|0
Yükleniyor...