Kendime Güveniyorum, Yapımcı Arıyorum. Detay?

Sesime güveniyorum, vokallerim gayet iyidir. Klipli bir cover yapmak istiyorum, yapımcı arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Stüdyo/Kayıt/Çekim için?

Güncellemeler:
Alttaki diyalogları dikkate almayınız, gelecek tekliflere açığım
Dance pop, R&B, Reggae, Soul, Ambient, House gibi müzik tarzları ilgi alanıma giriyor, ilginize KS üyeleri... ;)

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben bu işin içindeyim zaten hemde müzisyenim senin sesini dinlesem çok güzel olurdu bir şarkı okuyup bura yerleştirirsen sesini dinlemek istiyorum ondan sonra sana yardımçı olabilirim ciddi söylüyorum

0|0
    0|0
    • Yalnız sorun şurada; elimde en basit bir mikrofon bile yok :( akıllı telefon falan da kullanmıyorum, Ama belirteyim, sesim yaşıtlarımınkine oranla çok iyidir, güçlü vokalleri sesimi bozmadan verebilirim, illaki bir örnek vermemi istiyorsan, Rihannaya benziyor sesim (tam aynı olmasa da benzer) ;)

• Pop dance soul bu tür müziklerin kökeni halk müziğidir zaten sen o zaman azeri müziğinide sevmiyorsun zaten azeri müziği senin o nefret etdiyin müzik türünden hemde bir müzisyen müziğin hiç bir türünden nefret etmemeli ama rihannanı müzisyenmi sanıyorsun sen onlar sadece para kazanıyorlar onların sesi bile yok neyse sen yoluna ben yoluma kardeşim

• Kimseyi müzisyen sandığım yok, ama insan her müzik türünü sevecek diye bir kaide de yok, madem öyle, güle güle.

Yükleniyor...