Karşısına çıkmalımıyım

sanalda tanıştık kısa zamanda birbirimizi sevdik ayrı şehirlerde olduğumuzu söylemedim ve yalanlarda başladı beş ay sürdü dahada birbirimizi sevdik görmeden resim gönderiyorduk telefonla konuşuyorduk tam ayrıldım derken gene geliyordu kesinlikle tüm bağlantımı kestim onla onun şehrine gidip karşısına çıksam tepkisi ne olur

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• ne zamandır tamamen koptu ilişkiniz? eğer çok olduysa muhtemelen kendine bir başkasını bulmuştur bile. çok fazla olmadıysa değer bence git derim ben. gerçekten sevince mesafe dediğin nedir ki. çokmu uzak aranız?

0|0
    0|0
    • bır ay bıle olmadı ınadıma ypıor aslnda aklnda oldgmu blıyrm.s

• doğru karar bencede.:) rica ederim. :)

Erkekler Ne Diyor 10

• sanalın kelime anlamı

Gerçekte yeri olmayıp zihinde tasarlanan, mevhum, farazi, tahminî.

kendinde söylüyorsun çok yalan söyledim diye karşındaki neden doğruyu söylesin

sonuçta sahte bir ortam ismin bile yalan kimliğinde öylemi yazılı kim doğru yazmışki ihtimallerin peşinde koşuyorsun başına kötü şeyler gelebilir insanlara bu kadar güvenme %20 si dürüst olsa %80 hayal kırıklığı belkide daha kötüsü

0|0
    0|0
    • onu hep ben hayal kırıklgna ugrattım soyledıklerın cok dogru ınsan yınede gormek ıstıyor

• neden bu paylaşımı yaptınki yanlış olduğunu biliyosun zaten kararınıda vermişsin gideceksin biz ne desek boş bir bayanın hiç bilmediği bir şehire ve hiç görmediği bir erkeğin yanına gitmesi yanlış kimse doğru demez buna sende biliyorsun ama gideceksin oda belli bari kendine çok dikkat et ne ile karşılaşacaksın bilemezsin kalabalık bir yerde buluş tedbirini al anladın sen demek istediğimi zeki birisin ayağını sağlam bas her zaman iyi düşün

• Acaba o mu? diye düşünür sadece.

0|0
    0|0
  • bence son derece rahatsiz olur. bu da nerden cikti simdi der

0|0
    0|0
  • karşısına çıkınca ne olcak? ona verecekmisin? ya aklızı peynir ekmeklemi yiyorsunuz anlamıyorumki oakdr uzaklara bakma görmek istediğin yanıbaşında olablri nedersin? :)))

0|0
    0|0
  • gitme nokta

0|0
    0|0
  • sanal aşklar yanlızca çıkar ve menfaate dayalıdır asla unutma siker gecer ertesi gün tanımazlar sana küçük bi tavsiye sanalda gecelik ilişki dışında bir şey arama ki gecelik istiyosan kısmetin açık olur unutma

0|0
    0|0
  • Boşver sanal ortam çok boş .

1|0
    0|0
  • sanalda tanıdığınız birinin şehrine gitmeyin bence.

0|0
    0|0
    • anladım zekı oldugum kadar guzelımde neyı napcagımı bılıyorum ben onun aılesı bıle bılıyorum konustum nasıl desem gormek ıstıyorum ondan zarar gelmeyecegınıde ewını ıs adresını herseyını bılıyorum merak etme gıdecegım yerde ortak arkadaslrımız cok genede sagol

• :) ohaaa olurdu sanırım. tüm bağlantı kesildikten sonra bu ne lahana turşusu şimdi?

0|0
    0|0
    • bnce suprız ypmk guzeldr.d

• dikkat et o sana sürpriz yapmasın :)) kolunda başka biri ile :)

• goruruz .d benı unutamadıgını blyorum .d benı unutmk ıcın ypablr tabı benı gordugunde fıkrı degıscek sasırtcam yanı.d

• yalnlar olan bir ilişkiyi uzatma derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gereksiz bi hamle

1|0
    0|0
  • Aynı durum icindeyiz aynı ama o biliyor farklı sehirde oldgumuzu... bende cok dusundum ama biri icin kalkıp gitmeye degmez emin ol... hem vaktine,hem parana,hem sana yazık olur cunku emin ol sonu yok bunun pisman olabilirsn ve cooook uzulursun

0|0
    0|0
    • oraya tasınmayı dusunuyorum pekı

• Rica ederim nedemek yardım edebildysem ne mutlu: )))

• ben sadece onu merak edıyorum nasıl bırı ınsan gormek ıstıo 5 ay cıktgı bırını .d edebldn tbı tatlm

Yükleniyor...