Sizce her erkek tavlanır mı?

Sizce her erkek tavlanır mı? Genelde kadınlar arasında böylebir düşünce var. Bunun sebebi nedir? Biz erkeklerin kadınlara karşı zayıf olmamiz mı? Yoksa kadınlara hayır diyemememiz mi?

Sorum kadınlara.

0|0
13|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• illa zor erkek vardır

yada benden önce davranan kız:))

2|0
    0|0
  • her erkek tavlanmaz. ben simdi mehmet günsürü tavlamaya calissam tavlama sansim %0'in cok cok coook altindadir (: adam evli bikere ):

3|1
    0|0
    • nedir bu mehmet aşkın arkadaşım:)umarım benzerini bulursun:)

• O memoyu erkek kategorisine sokmuyoruz:))Hadi yine şanslisinnnn :)

• Sadece 2 dk ...

0|0
    0|0
    • sadece iki dk mi

o kadar basit mi yani

gozunuzde erkekleri o kadar basit gorebiliyorsunuz yani harikaaaaa

• 10 dk deseydim mutlu mu olacaktın :))

• Yok canım 2dakikada nasıl olacak okadarda değildir heralde dimi. Bari 15/20dk deseydin :))

• tavlanır ama kişisine göre değişir ne için tavlıyorsun vakit geçirmek için mi ciddi düşündüğün ve onunla beraber olmak istediğin için mi ne için?

0|0
    0|0
    • Hiç farketmez amaç tavlamak ee tabi tavladigin zaman Can'ın ne isterse onu yaparsın. Rahat ol kısıtlama yok :)))

• tavlayan kadınına göre değişse de erkeklerin çoğu gerçekten tavlanır.

0|1
    1|0
  • Arkadaşlara şapka çıkarıyorum valla bildiğiniz varsa lütfen paylaşın. eğer öyleyse çok mutlu oldum

0|0
    0|0
  • erkekler etkilenmese bile takılmak isterler gelen her teklifide değerlendirirler olay budur

1|1
    0|0
  • bence kadın güzelse tavlayabilir gerçi bir kız arkadaşım vardı güzelde değildi ama her istediğini bakışlarıyla çekerdi sebep erkeklerin zaafları bence ama bunu her kadın yapamaz.

0|0
    0|0
  • Bu durumlarda, ava giden avlanır.

0|0
    0|0
    • Avcımı avlanır av mı avlanır? :))

• Bu hangi ava gittiğine bağlı. Mesela bıldırcın avına giden Avcı avlanmaz,keklik avına giden Avcı avlanmaz,ancak Aslan avına gidiyorsan av olma ihtimalinde var:))dikkatli olmak gerekir sonuçta tehlikeli bir av,bıldırcınlara benzemez:)))))

• Raydanlar Çıkanlar. O film geldi bir an aklıma. Açıklamalarını anlamasam da , peki.

• bence eger karakterı saglam bırıyse tavlanamayacak erkeklerde var

0|0
    0|0
  • bir kızı seven erkegi ve dinine aşırı baglı bir erkegi tavlayamam..gerisi kolay.

0|0
    0|0
  • Arada çok nadir güçlü nefs sahibi erkekler var.

0|0
    0|0
    • Hımmm bu güçlü nefis sahibi erkekler evli yada sevgilisi olanlarmi?

• Vay keratalarrr :)))

• Ahahahhaghj

Erkekler Ne Diyor 15

• Tavlamak nedir ya? etkilemek diyelim.

Kadın ve Erkek.

Kadın seçicidir,birlikte olacağı insanın en iyi en özel olmasını ister.Binlerce aday arasından en iyi olanı seçmeye çalışır.

erkeklerse kadınlar kadar seçici değillerdir.Bir erkek mümkün olduğunca çok kadını etkilemek ister bu hayatta, bu sebeple çokta seçici değildir.

Kadınlar kale gibidir erkeklerse kaleleri fetheden fatihler gibi.

nedir bir fatihin amacı? Mümkün olduğunca çok kale fethedebilmek.Çünkü ne kadar çok kale fethederse o kadar güçlü o kadar kudretli olur bir fatih.

Kadınlarsa Kale gibidirler sadece en güçlü ve en iyi olan fatihin gelip kendilerini fethetmesini isterler.Gerçekten hakeden kişi bir kaleyi ancak fethedebilir,gerisi kapının önünde kalır :))

Istanbul-Fatih sultan mehmet güzel bir örnektir bu noktada.

Kadın için zor olan bir erkeği etkilemek değil o erkeği elinde tutabilmektir.Bir manada nikah masasına oturtabilmek.Kadın için zor olan kısım burasıdır.

0|0
    0|0
  • Kadınlar arasında böyle bir düşünce olduğu doğrudur. Ama büyük yanılgı içerisindeler. Her erkek tavlanmaz.

Karakteri sağlam bir adamın gönlünde bir kız varsa o adamı tavlayamazsın.

Tavlayan kızlardan hoşlanmıyorsa, tavlayan kendi olmak istiyorsa suratına bile bakmaz.

Cinselliğe biraz doymuşsa, kadının cilvesi, işvesi çok etkili olmayabilir. Tavlanmaz.

Karşısındakini güzel bulmamışsa. Tavlanmaz. (nefes alması yeter mantığı bu şıkta işlemez.)

Dinen bu tür ilişkileri doğru bulmayan adam tavlanmaz.

Uzun lafın kısası her erkeği tavlayamaz kadınlar.

1|0
    0|0
  • Kim diyorsa bunu kıçı açıkta kalmış..Erkeğine göre değişir beğenmediğim kişi içime düşse, karşımda soyunsa nafile...

2|0
    0|0
  • böyle dusunen varsa ,onun ıcın yanlızlık zor olmalı.su da bı gercek hatun duskunu erkekler var bunlar ıcın bısey dıyemem.sahsen karşımda ki kızı begenmedıysem ne yaparsa yapsın bakmam bile.

0|0
    0|1
  • her erkeği tavlayabilseler bu kadar çaresiz kız başlığı görmeyiz

0|1
    0|0
  • ... Her kadın yada her erkek tavlanamaz.Kadınla erkek arasında ki fark,tavlanamayan kadın bunu belli eder.

0|0
    0|0
  • Her erkeğin tavlanması bir bir yargı yok bence. Maalesef önümüze genelde hep kalitesi düşük insanların yaşadıkları ortaya çıkıyor. Mantğıyla hareket eden, ağırlığını bilen, kendinde olan bir erkek öyle her gelene eteklerini suya indirmez.

0|0
    0|0
  • Erkeğin eşik enerjisine ve kızın kalitesine bağlıdır.

0|0
    0|0
  • ewet

0|0
    0|0
  • her erkeği her kız tavlayamaz..tavlanır diyen varsa geçsin bunları :)

0|1
    0|0
  • tavlanmaz

0|0
    0|0
  • Bir kez tavlandım. Aşık etti beni kendine.

0|0
    0|0
  • belki her erkek tavlanmaz ama dakikalıkta olsa merak uyandırır...

0|0
    0|0
  • O biraz sıkar.

0|0
    0|0
  • istemediğim hiçbir kız beni tavlayamaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...