Şu an okuduğunuz kitap ne?

Bu aralar okuduğunuz eserin adı ne? Kitapla ilgili yorumunuz nedir?

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Akıl Sağlığı.
    Düşünüyorum diyen ve muhakeme yeteneğini tamir etmek isteyen insanlara tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • kişisel gelişim kitabı mı yoksa bilimsel eser mi? bir de yazar alırsak dadından yenmez.

• 29 cevap görünce okunmaya değer bir şey bulurum diye listeyi alta doğru indirdim ama hemen kaçtım yukarı.
      Burada kalabilir miyim biraz?

En İyi Kız Görüşü

• Sabahattin Ali - Kuyucaklı Yusuf :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Halid Ziya Uşaklıgil'den Mai ve Siyah romanı. Çok fazla Arapça ve Farsça kelimeler geçiyor. Her kelimenin yanına ne anlama geldiğini yazmış fakat bu da romanın akışını bozuyor. Parantez içersinde neymiş anlamı dıye bakana kadar kafamdaki kurgu bitiyor

1|0
    0|0
    • serveti fünun işte. dili böyle. ama gene halit ziya dönemin iyilerinden. ama o kitabın ilham konusu olan ve bence daha yetkin bir eser olan: stendhal-kırmızı ve siyah.

• o da güzel bence. onu geçen yaz okudum ama diğer eserlerine göre biraz daha sönük. ama müthiş iç hesaplaşma var.

• Anladım. Sevemedim bir türlü:) bir daha başlarım

• Yalnızlığın Yüzü

1|0
    0|0
    • kimin eseri?

• çok teşekkürler. :)

• rica ederim.:)

• peygamberler tarihi

1|0
    0|0
  • Alamut kalesi Vladimir bartol insanlarin din üzerinden ne kadar basit sömürüle bileceginin göstergesi kitap iyi baya

2|0
    0|0
    • amin maalouf'tan okudum ama ciddi manada içine çekecek sabbah'ın hikayesi. ilk terörist diyen de var halk kahramanı da.

• Kesinlikle terörist değil adam zeki ve kurnaz dinin ne olduğunu anlayıp insan kandirmacasini çözdugu için mi öyle oluyor

• ben sanal cennetler kurulup kurulmadığını bilmiyorum ama haşhaşla uyuşturup mürit yaratıldıysa da cidden dini açıyı bırakıp insanlık değerlerine aykırı. ama bunlar yaşandı mı yaşanmadı mı soru işareti. hatta öykü herkesce farklı anlatılıyor.

• tolkien - bitmemiş öyküler

yorum: bitmiyor :)

1|0
    0|0
  • Kinyas ve Kayra -Hakan Günday. Derin kitap tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
    • ben kayra'cılardanım. bakalım yorumun ne olacak.

• günday ilk kez okuyorsan şaşırtmıştır. kesinlikle başarılı bir isim ama çok üst üste okuyunca psikolojiyi alt üst ediyor.

• bir arkadaşım tavsiye etmişti ilk kez okuyorum ciddi anlamda hoşuma gitti :)

• Yok kiii

1|0
    0|0
  • Game of thrones serisi

1|0
    0|0
  • olasılıksız ve. azrailin secde ettiği adam

1|0
    0|0
  • uykusuz dergisi :D

1|0
    0|0
  • Kuran ı kerim

artı elif gibi sevmek 2

1|0
    0|0
  • 10 yıl olmuştur heralde okumayali

0|0
    0|0
  • bu aralar kitap okumuyorum

0|0
    0|0
  • Evde okuyacak kitap kalmadı.

0|0
    0|0
  • Bir Vatan İki Reis

0|0
    0|0
    • yazarı kim acaba?

• lütfen müzakare edelim. bıçaklar, silahlar, ipler, ilaçlar falan olmasın. bana dalacaksın diye tırsıyorum. benden iki yaş küçük bir insana "abi" diyorum korkumdan. lütfen. polat gibisin ha.

• Yok asıp kesemiyom asker , polis olcam yoksa HDP standna dalarm direk

• Tutunamayanlar - Oğuz Atay

Yakında başlıcağım İnşâallah okumaya.

0|0
    0|0
  • Kitaplarla aram yok şu sıralar :D

0|0
    0|0
  • hüzün yanığına yeni başlayacağım

0|0
    0|0
  • bugun aldım av dıye bir roman

0|0
    0|0
  • Son Çarem / Sonsuz Düşler

0|0
    0|0
  • YARALI

0|0
    0|0
  • Taht oyunları

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Candan özer - bitanem

1|0
    0|0
  • kitap okumayalı uzun zaman oluyor ama denk gelirse alıcam sürükleyici bir roman

1|0
    0|0
  • Türkiye'nin demokrasi tarihi-Tevfik Çavdar. Yakın tarihi anlatan başarılı bir kitap diyebilirim.

1|0
    0|0
  • uruk aslanı gılgameş. kısaca gılgamış destanı işte :)

1|0
    0|0
  • Tenin gözleri.. hiçbişey anlamadım :P

1|0
    0|0
  • Renksiz Tsukru Tazakinin hac yılları. Güzel akıcı.

0|0
    0|0
  • şu an okuyamıyorum ama sınavlar bitsin educating simon kitabını okumak istiyorum tam bana göre

1|0
    0|0
Yükleniyor...