Otobüste yer veren erkek hakkında ne düşünürsünüz?

otobüs veya diğer toplu taşıma vasıtalarının herhangi birinde sadece siz ayaktasınız ve sizin yaşınızda olan erkekler oturuyor.bu durumda size yer veren erkek ve vermeyen diğer erkek hakkında ne düşünürsünüz

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• Teşekkür eder geçer otururum. Öyle büyük aşk falan başlamaz. Kibardır, cicidir. Gülümsemeyi haketmiştir. Yer vermiyorsa da keyfi bilir. Önemsemem.

1|5
    0|0
    • teşekkürler olması gereken kibar kız modeli

• Teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 10

• bana yer veren erkek benle aynı yaşlardaysa..sanırım iyi ailede yetişmiş diyorum...yoksa bu kadar düşünceli olamazdı..

0|2
    0|0
  • ben cok karsilasiyorum yer veren erkeklere..hafif gülümserim tesekkür ederim otururum..gentleman'lik ölmedi :D

0|1
    0|0
  • Yer verirse teşekkür ederim yer vermezse içimden küfrederim :)

0|0
    0|0
    • açık ve dürüst olduğun için sağol:)

• basligi okadar yanlis okumusum ki kendimden süphe duydum bi an ((: hicbisey düsünmem yer verenin yerine de oturmam. otur oturdugun yerde derim ((:

0|1
    0|1
  • hıç bırsey dusunmezdım sonuçta kalkmak zorunda degıller sadece bayanım dıye yer vermek zorundada degıller yer verene ıse tesekkur ederdım sadece

0|0
    0|0
  • İstanbul'da yer vermek için oturmak lazım önce :) bana bir iki kere denk geldi gülümseyip oturdum birşey olmadı yani :)

0|0
    0|0
    • ben soruyu sorarken aranızda aşk başlar mı diye sormadım ki ya:)teşekkrler

• yerine verene tesekkur ederim.

Vermeyen icin de birsey dusunmem.

0|1
    0|0
  • Teşekkür eder ve koltuğa otururum. Dünyayı kurtarmıyor sonuçta alt tarafı bir yer veriyor.

0|1
    0|0
  • Birde bunun yer verdim diye dibinizden ayrılmayan modeli var

0|0
    0|0
  • Öyle erkekler kaldı mı?yer veren erkeklerde genelde güzel kızlara yer veriyorlar yani ben görmedim.

0|0
    0|0
    • Ben açıkçası verirsem ya hepsine veririm yada hiç vermem sadece yaşlı olanlara yer veriyorum.Özellikle İstanbulda zaten İETT otobüslerinde bir koltuğa oturma başarısınıda gösteremedim ya ayaktaki yerimimi vereyim.

• kalmasın zaten öyle erkek :) ayakta kalın, yaşlı mısın hamile misin ne vericem yer.

• bende zaten yer verin demedim ki:)haklısın bencede hamile ve yaşlı değilsek yer verilmesine gerek yok.Birgün samsundaydım otobüse bindim bir amca 60yaşlarında kalkıp bana yer verdi kızım ayakta hiç bayan yok geç otur diye,okadar şaşırdım ki yok amca çok sağol dediysemde yok kızım geç otur daha gencim ben dedi:)

Erkekler Ne Diyor 13

• eşitiz kardeşim gitsin ayakta :)) ben ayakta giderken bana yer veren olmadı hiç ? hem acıya onlar daha dayanıklı :))

0|4
    0|0
  • yer veripte tacizci durumuna düşme riskini alacağıma, gerçekten ayakta durmakta sıkıntı çeken birine veririm daha iyi. Bu tip durumlar herhangi bi şekilde ortaya çıkabiliyor, bi keresinde yanımda kız arkadaşım olmasına rağmen denk geldim. Önden buyrun dediğim hanımefendi ne demek istiyosun dedi. Çok düşündüm ne demek istiyor olabileceğimi, bi türlü bulamadım.

0|0
    0|0
    • Ayrıca tüm hemcinslerim adına bi bayana yapılan jest,iyilik ne derseniz deyin teşekkür etmeyi becerebilen hanımlara biz de teşekkür ederiz.

• Bana yer vermeyen erkek hakkında birşey düşünmemde,asıl yer veren olursa düşünürüm..

0|0
    0|0
  • gerçekden sorular bi acayipleşmeye başlamış

0|0
    1|2
    • gerçekten yazmayı öğren önce sorunun acaipliğine sen mi karar vericeksin

• benden yaşın büyük yoksa çok pis kalbini kırardım...

• sağol ablam:)

• Eskiden yer verirdim ama artık vermiyorum. Çoğu teşekkür bile etmiyor.

0|2
    0|0
  • @gizli gay misin? niye hep erkek :D

0|1
    1|2
  • Yaşlılara, kendimden yaşlı gördüğüm yaşıtım erkeklere, elinde poşeti olan insanlara yer verir, ayakta duran bayanları da süzer içlerinden güzel ve seksi olana işaret edip yerimi veririm.

0|0
    1|0
  • hiç umrumda bile olmaz çok kalabalık değilse. kadın-erkek eşitliği var .

0|2
    2|0
    • acaba sana eksi verenler kaın mı erkek mi? bunu merak ediyorum.

• veren erkek kahraman mı oluyor?

0|0
    0|1
  • Yer verdigimde diğer hem cinslerimden cok yer verdiğim bayanın tepkisi önemli. Acaba kuru bir teşekkürü cok mü gördü bizden diye düşünürüm. Teşekkürden kaçındıysa acaba neden ben yer verdim, yer vermesem de olurmuş derim.

0|0
    0|0
  • Elinde poşet ıvır zıvır varsa veririm yer yoksa vermem gitsin ayakta :)

0|2
    1|0
  • bazıları teşekkür etmez ya hani tutup kafasını demirlere vurasım geliyor :)uyuz oluyorum o tiplere

0|0
    0|0
  • kadın erkek eşit ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...