Kapat

Film öneriiinn? :) (Korku, Gerilim veya Bilim-kurgu) ?

Artık güzel film bulamıyorum ya birazdan izlicem iyi bir film bulursam. Korku-gerilim, bilim-kurgu filmleri önerir misiniz? Yenilerden olsun bide sürükleyici olsun :D En son "Housebound" izledim. Hem komedi hemde korkuydu,öneririm güzel film :)

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• parallels izle daha geçen hafta izledim, merak uyandıran devamı gelecek bir film bilimkurgu hastası biri olarak ben beğendim şahsen

0|0
    0|0
    • fragmanını bile sevdiysem bu film izlenir ;)

• 13. kat, karanlık şehir, intersteller, the diver, predestination, galaksi koruyucuları, lucy, yarının sınırında, transcendence, uzay oyunları, göçebe, elysium, star trek uzay yolu, star trek bilinmeze doğru, oblivion, yaşam şifresi, labirent ölümcül kaçış, gerçeğe çağrı (2012 yapımı), serenity, x-man geçmiş günler gelecek, uyumsuz
      şimdilik bunlar geldi aklıma bunları izlediysen aklıma geldik sıra yazarım :)

• bikaçını izledim sadece, hepsine bakıcam :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• instarteller

0|0
    0|0
  • E. t
    back to the future

0|0
    0|0
  • Jupiter yukseliyor guzel film ya da ex makhine mi ne oyle bir ismi vardi ya da dunya yeni baslangic gerci o 2 senelik bir film daha istersen soyleyebilirim bilim kurgu olarak

0|0
    0|0
    • kurgusu en iyisi hangisi?

• Jupiter ve dunya yeni baslangic uzay filmi ama jupiter asiri bilim kurgu ve surukleyici ex makine ise adamin biri bir yapay zeka uretiyo ve baska bir adamla test ediyo bunu internetten arastirabilirsin bu filmleri egerki aksiyon seviyosan john wick cok fena bir aksiyon filmi 5 inci dakika itibariyle ful aksiyon

• Nolan ın tüm filmlerini izle:)

0|0
    0|0
    • sence en iyi filmi ne?

• İnception çok ayrı yerde benim için ayrıca son çıkan interstaller de bayağı iyiydi ve batman serisi de çok başarılı prestige yi de izle mutlaka

• dizi önersek game of thrones gibi son bölümü fenaydı :D

0|0
    0|0
  • Unutursam fısılda

Dram

0|0
    0|0
  • Sonsuzluk projesi

0|0
    0|0
  • Hannas :)

0|0