Bir kitapta ingilizce cümleler var anlamıyorum bana yardım edebilecek var mı? Çeviri düzgün yapmıyor? Yardım eder misiniz?

my mom told me that I'm doing that only because she chose her
things were just getting worse and worse

now the situation is better
I helped my dad to pay his debt

if you want to keep talking to each other, be polite and don't be mean, we are both had tough time, and we help each other not blaming each other

Güncellemeler:
...

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Annem bana bunu yapma sebebimin sirf onun (annesinin) onu (bi kizi kastediyo) sesmcmesinden kaynaklandigini soyledi.
    Hersey dahada kotulesiyodu.

Simdi durumlar daha iyi
    babama borcunu odemesi icin yardim ettim

Eger yuz yuze bakmak istiyosan, saygili ol ve kaba davranma, ikimizde kotu zaman gecirdik birbirimizi suclamak yerine birbirimize yardim ettik

1|0
    0|0
    • aradığım cevap daha açıklayıcı oldu teşekkürler :)

• Rica ederim😊 ben tesekkur ederim😌

Erkekler Ne Diyor 3

• Annem soyledi ki bunu yapiyorum çünkü o kiz bana yakin.

Bazi seyler gittikce kotuye gidiyor
    Simdi durum daha iyi
    Babama borcunu odemesi icin yardim ettim

Ehwr birbirinizle konusmaya devam etmek istiyorsaniz kibar olun hepimiz güçlü zamanlar gecirdik ve burburimize yardim ettik birbirimizi suclamadik. (hepsi bu bir eig hakettim. dimi :) )

0|0
    0|1
  • Annem o onu seçti çünkü sadece bunu yapabileceğini söyledi bazı
    şeyler sadece kötü ve daha kötü elde ediliyor Şimdi durum daha iyi
    Onun borcunu ödemek için babama yardım ediyor
    Eğer birbirinizle konuşmaya devam etmek istiyorsanız , nazik olmalı ve idare etmelisiniz , zor bir zaman geçiriyoruz ve birbirimizi birbirimizi suçlamak yerine yardım etmeliyiz

0|0
    0|0
  • annem kötu durumumuzda bana konusmamiz gerektigini soyledi. bizim durumumuz kotuydu ama birbirimizi suclamak yerine yardim etmeyi seçtik. gibi biseyler anlatio

0|0
    0|0
    • ama hepsi gerekli merak ettim kitabın belli yerinde kaldım :/

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...