Aranızda fotoğrafçı olan var mı?

Karanlık oda ile ilgili sormak istediğim sorular var, profesyonel fotoğrafçı olanlar varsa yorum yapabilir mi acaba? Veya hobi olarak yapanlar da olabilir, az çok anlıyorsanız lütfen yorum yapın.

Güncellemeler:
Filmlerimi yakmak istemiyorum. Lütfen konu hakkında bilgisi olan yardımcı olsun.
Sadece cinsellik üzerine uzmansınız zaten hepiniz. Başka hiçbir konuda gelişmeyin. Bilmeyin.

1|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Analog fotoğrafçılık da kullanılan bir şey, fotoğrafçı olsamda bir bilgim yok, internette forumlarda bulursun aradığını,

0|0
    0|0
    • Bulabilmiş olsaydım buraya yazmazdım ki :(

• Rica ederim, Kolay gelsin :))

• Nasıl oldu halledebildiniz mi?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Eline her makine alan kendini fotoğraf sanatçısı sanıyor, bu ne ya etraf komple photographer doldu yeminle.

0|0
    0|0
  • Var var aynen

0|0
    0|0
  • Eski dönem profosyonel Fotoğrafçılar daha iyi bilir sanırım, dijital olarak olsa idi benim alanıma girerdi.

0|0
    0|0
  • @tefixphoto işin uzamanı = )

0|0
    0|0
    • "Mesaj atan birisi değilim! Takip istekleriniz itina ile reddedilir!" yazıyor, baştan kapalı iletişime, konuşamam ben :)

• Ben çok film kullanıyorum. Öyle çok zahmetli ve maliyetli oluyor. Yavaş yavaş malzemelerimi de temin ettim. Agrandizör bile buldum. 3 çeşit kimyasal var zaten, sadece isimlerini bilmiyorum bunu sordum. Ayrıca ben yardıma kapalı olduğunuzu söylemedim, iletişime kapalı olduğunuzu söyledim ve ekledim; konuşamam ben.

• @mavivapur Eğer düzgün şekilde iletişim kurulacaksa lafım yok akşama kadar sapık mesajlar atanlara o yazı üstüne alın alınma sana kalmı. Bol şanslar.

• ben amcamla 6 yıldır fotoğraf çekiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...