Psikopat biriyim korku filminde gülüyorum şöyle çok korkunç film önerisi var mı Dabbe olmasın fazla abartı çoğunu izledim cinli her filmi izledim?

Çok korkunç denilen bir çok film bebek işi fazla abartılı efekt var.. Mesela semum o ne lâ.. Şöyle aksiyon bol olsun ablam 30 yaşında onun da yaşına gidecek çığlık atacağım film lütfen tekrar diyorum Dabbe demeyin

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Türklerin yaptığı korku filmi komedi gibi geliyor bana. Yabancı izle sonra konuş.

0|0
    0|0
    • Yabancı da izledim çok saçma herkes çığlık atıyor... Hepsi çok saçma bana korkunç film lazım cidden korkmak istiyorum

Erkekler Ne Diyor 7

• Dabbeyi çok övmüşlerdi bir gün koka korka cesaret edip izledim çekim hataları montajlar falan haricinde dikkatimi çeken bir şey olmadı güldüm sadece, Korku arıyorsan şunları önerebilirim. Kuzuların sessizliği, Hannibal Lecter kızıl ejder bunlar az çok bir ürperti veriyor

0|0
    0|0
  • halka izle

0|0
    0|0
  • film izleyip kendini psikopat diye tanimlayan ilk defa gördüm :)

0|0
    0|0
  • the they,

0|0
    0|0
  • Psikopatlık bu muymuş ki :)

0|0
    0|0
    • Beni tanımıyorsun :D

• Hmm yarıya kadar izledim elektrik gitti ya bilmem bakarım ama ben biraz gerçekci istiyorum cin olsun çünkü akşama çok var orucum zaman geçmiyor romantik filmler sıkıcı

• Cinli film mi istiyosun. Bilemedim. Aç komedi izle daha iyi :)

• Paranormal Avtivity Serisi
    Rec
    Yetimhane
    Şeytan Çarpması
    Cehenneme Bir Adım
    Halka
    Mungo Gölü
    28 Gün Sonra
    Shutter
    Session 9
    Lazarus Etkisi
    Aynalar
    Ayin
    Bunlardan da korkmazsan insan değilsindir :D

0|0
    0|0
    • Ayrıca bilgisayar oyunları ilgini çekerse Outlast seririni öneririm. Korkudan oynayamazsın

• Ya orucum zaman geçsin hiç romantik değilim komedi de sevmem... En iyisi kitap okuyacağım

• Allah kabul etsin :) en güzelini yaparsın

• Seytan-i racim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O psikopatlık olmuyor. Sen beni tanımamışsın daha senin öyle bir psikolojini bozarım ki doktorlar toparlayamaz. :D

0|0
    0|0
  • Evdeki düşman gerilim de var

0|0
    0|0
  • Aşırı saçma oldukları için gülüyorsundur muhtemelen, bende öyleyim. En son Lazarus Etkisi'ni izledim aklıma başka gelmiyor şu an .

0|0
    0|0
  • Onlara gülmek için psikopat olmaya gerek yok
    wrong turn izle

0|0
    0|0
  • Psikopatlik anlayisina hayran kldim dogrusu cocuk😀

0|0
    0|0
    • Onu güldürü amaçlı ve korku filmlerini ciddiye alamadığımı belirtmek için dedim moruk :)

• Moruk :D sitede ilk defa kahkaha attıran bir yorum gördüm :Ddddd Allahta sizi güldürsün :)

• Ben de hiç korku filmi sevmem. Korkuğumdan değil saçma geliyor bana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...